OTDR

Namai » Produktai » OTDR

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg (7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg)
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 colių daugia jutikliniu ekranu OTDR APL-2

APL-2 yra spalvotas daugiasluoksnė ekranas OTDR su standartiniu optiniu galios matuokliu ir vizualiniu gedimų ieškikliu. APL-2 turi tiek vieno, tiek daugiamodio, taip pat gali išbandyti per skirstytuvo.

Susisiekite su mumis
  • reikalavimas
  • Užsakymo informacija
  • tyrimas
  • Parsisiųsti
  • video
  • Integruota vfl ir OPM
  • 7 colių spalvotas LCD, Kelių lietimų ekranas
  • Multi-bangų testavimas ir ekranas
  • Patogi naudoti OTDR imitavimo programinė įranga rodo išsamią informaciją apie įvykius
  • daugiausia. 5 Bangos, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Įvesties lazerio signalo automatinio aptikimo ir savisaugos funkcija

skystųjų kristalų

7 colių spalvotas LCD, Kelių lietimų ekranas

Jungtis

FC/PC (FC/PC)(850/1300/1310/1550), FC /APC (1625) keičiamas adapteris arba tinkinimas

Impulso plotis

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20mums

Silpninimas Negyvosios zonos

4.0m

Įvykio negyva zona

1.5m

min. Atstumo skiriamoji geba

0.1m

Nuostolių sprendimas(dB)

0.001

Atstumo neapibrėžtis(m)

±(0.8+0.005% * Bandymo atstumas + rezoliucija)

OPM funkcija

T:+8~ -70dBm arba C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm,, Fc arba SC adapteris

VFL funkcija

1mW

Saugojimo

>10000 rezultatai

baterija

7.4V/4.6AH Įkraunama ličio jonų baterijos

dimensija

246.5mm*173,5 mm*70 mm

svoris

apie 1.55 kilogramas

Laikymo temperatūra

-20 -- +60 , < 90%RH

Veikimo temperatūra

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR modulis 1310nm/1550nm

AOR501-B (Netoli 123

32/30dB

AOR501-C (AOR501-C)

36/34dB

Pon Dabar naršo OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB (AOR501-PB)

36dB/34dB/34dB

MM OTDR modulis 850nm/1300nm

AOR501-MM-A (AOR501-MM-A)

22dB/24dB

                                                APL-2 X1-X2-X3 X4-X5 X6-X7-X8 X9

X1 (Netoli 123- OTDR module 1                               X4- OTDR modulis 2                          X7 (X7)- OPM modulis

X2 (Netoli s- OTDR module 1 adapter 1               X5 (OTDR modulisTDRAdapteris 2 adapter             X8 (X8)- OPM modulio adapteris

X3 (Netoli 200- PON OTDR modulio adapteris 2          X6 (Netoli 123- VFL (VFL) Modulis                              

Pavyzdys: APL-2 (APL-2) + AOR501-PB-SCU + SCA V01 T-SC

                APL-2 AOR501-B-SCU AOR501-MM-A-SCU V01 T-SC

standartas

  • APL-2 (APL-2)  

  • Instrukcijų kompaktinis diskas 

  • Kalibravimo sertifikatas

  • Kintamosios srovės kabelis 

  • Kintamosios ir nuolatinės srovės adapteris 


  • Nešiojimo krepšys 

neprivalomas
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC /UPC

Susisiekite su mumis