OTDR

տուն » արտադրանք » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 օպտիկամանրաթելային մալուխ

"Աուդիո-մանրաթելային մալուխի դետեկտորը կարող է օգնել ձեզ հեշտությամբ գտնել թիրախային մանրաթելային մալուխը `թակելով մալուխը. Թակելիս, կարող եք գտնել ալիքի ձևի տատանում
և լսել ""թակոց"" ձայնը ականջquotլով:"

Կապը մեզ հետ
  • մասնագիր
  • inquiry
  • Ներլցումներ

Ամբողջ սպեկտրով մեկ ռեժիմի մանրաթել

Փոքր մակրոբենդինգի ճառագայթներ,համապատասխանեն G.657A կամ G.652D ստանդարտին

Փոքր կրճատման արժեք

Հարմար է ցանկացած օպտիկական testiong շրջակա միջավայրի համար

Երկարություն x Լայնություն x Բարձրություն

27.5 x 15.3 x 7.6 սմ

Fiber տեսակը

G.652D / G.657A

Միակցիչի տեսակը

FC / SC / LC ընտրելի է

Փայլեցման տեսակը

APC / UPC ընտրելի է

նյութական

SR պոլիպրոպիլեն

գույն

դեղին գույն

քաշ

1կգ(փաթեթը ներառված է )

Օպերացիոն ջերմաստիճանը

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=hy&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Բնորոշ կորուստ

<0.5dB @ 1310nm համար 1000 մետր

FLCX-X-X / X-X / X

Օրինակ: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Հետադարձ կապ
Տվյալների թերթիկ ï¼ † Ձեռնարկ

TK-33 օպտիկամանրաթելային գործարկում Cable.pdf

Ատեստատ

totop