Մյուսները

տուն » արտադրանք » Մանրաթելային գործիքներ » Մյուսները

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Bare Fiber Reel

Կապը մեզ հետ
  • մասնագիր
  • inquiry
  • Ներլցումներ

Ամբողջ սպեկտրով մեկ ռեժիմի մանրաթել

Փոքր մակրոբենդինգի ճառագայթներ,համապատասխանեն G.657A կամ G.652D ստանդարտին

Փոքր կրճատման արժեք

Հարմար է ցանկացած օպտիկական testiong շրջակա միջավայրի համար

Fiber տեսակը G.652D / G.657A
նյութական SR պոլիպրոպիլեն
Օպերացիոն ջերմաստիճանը -40℃ է 55 ℃
Բնորոշ կորուստ <0.35դԲ / կմ @ 1310nm
երկարություն 1km,2km,3կմ,4կմ կամ հարմարեցրեք


Հետադարձ կապ
Տվյալների թերթիկ ï¼ † Ձեռնարկ

TK-32 Bare Fiber Reel.pdf

Ատեստատ

totop