OTDR KÖZÖTT

itthon » Termékek » OTDR KÖZÖTT

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 fiber indítókábel

"Audio Fiber kábeldetektor segítségével megtalálja a cél szálkábel könnyen kopog a kábel. Amikor kopog, hullámforma-ingadozást találhat
és hallani a ""Kopog"" fülhallgatón keresztül."quot;

Lépjen kapcsolatba velünk
  • Leírás
  • Vizsgálat
  • Letöltések

Teljes spektrumú egymódusú szál

Kis makrohajlító sugarak,megfelelnek a G.657A vagy G.652D szabványnak

Kis csillapítási érték

Alkalmas bármilyen optikai testiong környezetre

Hossz x Szélesség x Magasság

27.5 x 15.3 x 7,6 cm

Fiber Type

G.652D/G.657A

Összekötő típusa

FC/SC/LC választható

Polírozás típusa

APC/UPC választható

Anyag

SR polipropilén

Szín

Sárga

Súly

1kg(csomag tartalmazza )

Üzemi hőmérséklet

-40°C-ről 55-re°C

Tipikus veszteség

<0.5dB @ 1310nm 1000 méter

FLCX-X-X/X-X/X

Példa: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Lépjen kapcsolatba velünk
Adatlap & Kézikönyv

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

Bizonyítvány