Fiber multiméter

itthon » Termékek » Vizsgálat és mérés » Fiber multiméter

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

BOU350 optikai veszteség-tesztkészlet

OpM és OLS kombinálása egy eszközben, gyakran nevezik optikai veszteség teszt készletek. Optikai fogyasztásmérőként vagy fényforrásként is használható.

Lépjen kapcsolatba velünk
  • Leírás
  • Rendelési információ
  • Vizsgálat
  • Letöltések

OPM,OLS egy eszközben 

Optikai csillapítás mérése

Energiatakarékos üzemmód

OPM 850/1300/1310/1490/1550/1625nm-mal

Referenciaérték beállítása minden egyes hullámhosszra

A hatalom autonómiája 100 órák

Egyéves garancia és hároméves ajánlott kalibrálási intervallum

Fényforrás

M3M8

S3S5

S3S4S5

Hullámhossz (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Kimeneti teljesítmény

> - 6dBm = 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / > -10 dBm @ 850 nm / 1300 nm

Moduláció

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connector

FC/PC

Wattmérő

 

Pontosság *

± 0.2dB

Kalibrált hullámhosszak

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Adattárolás 1000 nyomai

Hangérzékelő

Igen

Referenciaérték-készlet

Igen

Connector

Fc & 2.5mm UPP (SC, ST választható)

Automatikus kikapcsolás

Nincs művelet 10 percek (törölhető), Alacsony akkumulátor-energia

Akkumulátor töltöttsége

Igen

Tápegység

2 * AA elemek vagy AC / DC adapter

* 20-kor±3℃, CW, FC csatlakozóval, -10Dbm

Méret(H * W * D)       

160mm * 75mm * 32mm

Súly 

Körülbelül 180 g

Tárolási hőmérséklet 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Üzemi hőmérséklet 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Teljesítménymérő modul

Lézeres Souce modul

BOU350T = OPM(+6~ -70 dBm)

M3M8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550 nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550 nm

Példa: BOU350T-S3S5

Alapértelmezett

  • Hordtáska  


  • Kézikönyv


  • Kalibrációs tanúsítvány

  • Csomagolás

Választható
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC/DC adapter


  • FC hím-LC csatlakozó adapter

Lépjen kapcsolatba velünk
Adatlap & Kézikönyv

BOU350 veszteség Teszter.pdf

BOU350 kézikönyv EN.pdf

Bizonyítvány