Optikai fényforrás

itthon » Termékek » Vizsgálat és mérés » Optikai fényforrás

  • img / optical_laser_source_bou350-17.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724142530_782.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724142544_831.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724142558_524.jpg

BOU350 optikai lézerforrás

A BOU350 OLS magas stabilizációs, 1~3 hullámhosszú kimenettel rendelkezik egy portról, és beépített optikai leválasztóval rendelkezik. A BOU350 270Hz-es frekvenciájával is rendelkezik, 1kHz, 2kHz modulációs kimenet.

Lépjen kapcsolatba velünk
  • Leírás
  • Rendelési információ
  • Vizsgálat
  • Letöltések

1~ 3 hullámhossz kimenet egy portról

Magas stabilitás, beépített optikai leválasztó

270Hz, 1KHz, 2KHz modulációs kimenet

Energiatakarékos üzemmód

Auto-Wave ID kimenet, dolgozzon a TriBrer OPM BOU350-rel

Egyéves garancia és hároméves ajánlott kalibrálási intervallum

Modell

M8              M3            S3             S4             S5                S6

Hullámhossz(nm)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Stabilizáció*

±0.05dB / 1 óra;±0.1dB / 8 órák

Kimeneti teljesítmény

> - 6dBm = 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / > -10 dBm @ 850 nm / 1300 nm

Moduláció

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connector

FC/PC (vagy testreszabhatja)

Automatikus kikapcsolás

Nincs művelet 10 percek (törölhető), Alacsony akkumulátor-energia

Akkumulátor töltöttsége

Igen

Tápegység

AA * 2 elemek vagy AC / DC tápegység adapter

* 20-kor±3℃, CW, FC csatlakozóval, -10Dbm

Méret(H * W * D)

160mm * 75mm * 32mm

Súly

Körülbelül 180 g

Tárolási hőmérséklet

-20 -- +60°C, < 90%RH

Üzemi hőmérséklet

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                          BOU350X 

                      BOU350-M3M8     = 850/1300nm                  

                      BOU350-S3S5      = 1310/1550 nm               

                      BOU350-S3S4S5  = 1310/1490/1550 nm       

Alapértelmezett

  • Hordtáska  


  • Kézikönyv


  • Kalibrációs tanúsítvány

  • Csomagolás

Választható

  • AC/DC adapter

Lépjen kapcsolatba velünk
Adatlap & Kézikönyv

BOU350 lézerforrás.pdf

BOU350 kézikönyv EN.pdf

Bizonyítvány

totop