Optikai fényforrás

itthon » Termékek » Vizsgálat és mérés » Optikai fényforrás

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Optikai lézerforrás AOS200

Nagy stabilizálású fényforrás AOS200 lehet kettős vagy hármas hullámhossz. Auto-Wave ID kimenet, együttműködik A TriBrer OPM AOP100, hogy segítsen technikus, hogy teszteljék a rost veszteség.

Lépjen kapcsolatba velünk
  • Leírás
  • Rendelési információ
  • Vizsgálat
  • Letöltések

1~3 hullámhossz + Vfl

Magas stabilitás, beépített optikai leválasztó

270Hz, 1KHz, 2KHz modulációs kimenet

Beépített VFL (választható)

Energiatakarékos üzemmód

Auto-Wave ID kimenet, munka a TriBrer OPM AOP100-val

Egyéves garancia és hároméves ajánlott kalibrálási intervallum

Modell

M8         M3         Sz3         S4        S5        S6          V01            V10

Hullámhossz(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizáció *

±0.05dB / 1 óra; ±0.1dB / 8 órák

Kimeneti teljesítmény 

> - 6dBm = 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / > -10 dBm @ 850 nm / 1300 nm

Moduláció

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connector

FC/PC (vagy testreszabhatja)

Automatikus kikapcsolás

Nincs művelet 10 percek (törölhető), Alacsony akkumulátor-energia

Beépítés a VFL-be (Választható)

1mW vagy 10mW vagy testre

Hullám-azonosító

Igen

Akkumulátor töltöttsége  

Igen

Működési idő

Felett 40 órák

Tápegység

AA * 3 elemek vagy AC / DC tápegység adapter

*  Után 5 perc bemelegítés, 20±3℃, CW, FC csatlakozó, optikai leválasztóval

Méret(H * W * D)

170mm * 97mm * 38mm

Megjelenítési tartomány Körülbelül 380 g
Tárolási hőmérséklet -20 -- +60°C, < 90%RH
Üzemi hőmérséklet -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

Modell

Vfl

AOS200-M3M8    = 850/1300nm Üres = N / A
AOS200-S3S5     = 1310/1550 nm V01 = 1 mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10 mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
Alapértelmezett
  • Hordtáska  


  • Kalibrációs tanúsítvány


  • Kézikönyv

  • Csomagolás

Választható

  • AC/DC adapter

Lépjen kapcsolatba velünk
Adatlap & Kézikönyv

AOS200 lézerforrás kézikönyv.pdf

AOS200 lézerforrás.pdf

Bizonyítvány