OTDR KÖZÖTT

itthon » Termékek » OTDR KÖZÖTT

  • img/7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113804_124.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113819_585.jpg
  • /upfile/2018/08/21/20180821113835_774.jpg

7 hüvelykes több érintőképernyővel OTDR APL-2

APL-2 színes multi-touch képernyő OTDR szabványos optikai teljesítménymérő és vizuális hiba lokátor. Az APL-2 egymódusú és multimódú, is tesztelheti keresztül splitter.

Lépjen kapcsolatba velünk
  • Leírás
  • Rendelési információ
  • Vizsgálat
  • Letöltések
  • Videó
  • Beépített VFL és OPM
  • 7 hüvelykes színes LCD, Többérintéses képernyő
  • Többhullámú tesztelés és megjelenítés
  • A felhasználóbarát OTDR szimulációs szoftver az események részleteit mutatja
  • Max. 5 hullámhossz, 850nm/1300nm/1310nm/1550nm/1625nm
  • Bemeneti lézeres jel automatikus érzékelése és önvédelmi funkciója

LCD

7 hüvelykes színes LCD, Többérintéses képernyő

Connector

FC/PC(850/1300/1310/1550), FC/APC (1625) cserélhető adapter, vagy testre

Impulzus szélesség

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20minket

Csillapítás Holt zóna

4.0m

Esemény holtzónája

1.5m

min. Távolság felbontása

0.1m

A veszteség feloldása(dB)

0.001

Távolság bizonytalansága(m)

±(0.8+0.005% * Vizsgálati távolság + Felbontás)

OPM funkció

T:+8~ -70dBm vagy C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, Fc vagy SC adapter

VFL funkció

1mW

Tároló

>10000 Eredmények

Akkumulátor

7.4V/4.6AH újratölthető lítium-ion akkumulátorok

Dimenzió

246.5mm*173.5mm*70mm

Súly

Ról ről 1.55 kg

Tárolási hőmérséklet

-20 -- +60 , < 90%RH

Üzemi hőmérséklet

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

SM OTDR modul 1310nm/1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

Pon Online OTDR 1310nm/1550nm/1625nm

AOR501-PB

36dB/34dB/34dB

MM OTDR modul 850nm/1300nm

AOR501-MM-A

22dB/24dB

                                                APL-2 X1-X2-X3 X4-X5 X6-X7-X8 X9

X1- OTDR module 1                               X4- OTDR modul 2                          X7 betű- OPM modul

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- OTDR modul 2 Adapter             X8 betű- OPM modul adapter

X3- PON OTDR moduladapter 2          X6 betű- Vfl Modul                              

Példa: APL-2 + AOR501-PB-SCU + SCA V01 T-SC

                APL-2 AOR501-B-SCU AOR501-MM-A-SCU V01 T-SC

Alapértelmezett

  • APL-2  

  • Utasítás CD 

  • Kalibrációs tanúsítvány

  • AC kábel 

  • AC/DC Adapter 


  • Hordtáska 

Választható
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Lépjen kapcsolatba velünk