Multimèt fib

Lakay » Pwodwi yo » Tès ak Mezi » Multimèt fib

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

Optical Pèt Tès Set BOU350

Combining OPM and OLS in one device, often called as optical loss test sets. It can be also used as optical power meter or light source.

Contact us
  • Spesifikasyon
  • Enfòmasyon sou lòd
  • Ankèt
  • Telechajman

OPM,OLS in one device 

Measure optical attenuation

Mòd ekonomize enèji

OPM with 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Reference value setting for every single wavelength

Pouvwa otonomi nan 100 èdtan

Yon ane garanti ak twa ane entèval kalibrasyon rekòmande

Sous limyè

M3M8

S3S5

S3S4S5

Longèdonn (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Pouvwa Sòti

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulation

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connector

FC/PC

Pouvwa mèt

 

Presizyon *

± 0.2dB

Longèdonn kalibre

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Depo Done 1000 tras

Detektè Ton

Wi

Mete Valè Referans

Wi

Connector

FC & 2.5mm UPP (SC, ST optional)

Auto Power Off

Pa gen operasyon nan 10 minit (ka anile), Ba enèji batri

Batri chaj

Wi

Ekipman pou pouvwa

2 * AA batteries or AC/DC adapter

* a 20±3℃, CW, ak konektè FC, -10dBm, SM fib

Gwosè(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Pwa 

About 180g

Tanperati Depo 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Tanperati Fonksyònman 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Modil Pouvwa Meter

Lazè Souce Modil

BOU350T = OPM(+6~ -70dBm)

M3M8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550nm

Egzanp: BOU350T-S3S5

Estanda

  • Pote sak  


  • Manyèl


  • Sètifika Kalibrasyon

  • Anbalaj bwat

Si ou vle
  • FC adaptè


  • SC adaptè


  • ST adaptè 


  • AC/DC adaptè


  • FC gason pou LC fi adaptè

Kontakte nou
Fich done & manyèl

BOU350 Loss Tester.pdf

BOU350 manual EN.pdf

Sètifika