Sous limyè optik

Lakay » Pwodwi yo » Tès ak Mezi » Sous limyè optik

  • img/optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113253_464.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Optical Laser Source AOS210

Maximum wavelengths can be up to 5 wavelengths(two multimode, three singlemode) on two output ports. Also add "Disabling Wavelength" function, if no need for some wavelength, you should set the wavelength in "UNUSE" status. Working with OPM AOP110, it will change wavelengths automatically in every 9 seconds.

Contact us
  • Spesifikasyon
  • Enfòmasyon sou lòd
  • Ankèt
  • Telechajman

2~5 wavelengths + VFL

Color LCD

Output Power Adjustable

Disabling Wavelength       

High stabilization, built-in optic isolator

270Hz, 1KHz, 2KHz modulation output

Bati nan VFL (opsyonèl)

CE, FDA certificate

Auto wavelength shifting with Wave ID, work with TriBrer OPM AOP110

Yon ane garanti ak twa ane entèval kalibrasyon rekòmande

Modèl

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Longèdonn(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Estabilizasyon *

±0.05dB / 1 hour; ±0.1dB / 8 èdtan

Pouvwa Sòti 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulation

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connector

FC/PC (or customize)

Auto Power Off

Pa gen operasyon nan 10 minit (ka anile), Ba enèji batri

Bati nan VFL (Si ou vle)

1mW oswa 10mW oswa Customize

Wave ID

Wi

Batri chaj  

Wi

Operate Time

Anwo 16 èdtan

Ekipman pou pouvwa

AA * 3 pil oswa adaptè AC/DC ekipman pou pouvwa

*  After 5 minutes warm-up, 20±3℃, CW, FC connector, with optic isolator

LCD

Color LCD 

Auto wavelength shifting with Wave ID  Wi, auto wavelength shifting 
Disabling Wavelength       Wi
Output Power Adjustable Wi   

 

Gwosè(H*W*D) 

170mm * 97mm * 38mm

Display Range Apeprè 380g
Tanperati Depo   -20 -- +60°C, < 90%RH
Tanperati Fonksyònman -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Modèl

VFL

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Vid = N/A
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310/1490-1550nm V10 = 10 mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
Estanda
  • Pote sak  


  • Sètifika Kalibrasyon


  • Manyèl

  • Anbalaj bwat

Si ou vle

  • AC/DC adaptè

Kontakte nou