Optik pouvwa mèt

Lakay » Pwodwi yo » Tès ak Mezi » Optik pouvwa mèt

  • img/mini-fiber-optical-power-meter-apm80.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142155_407.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142342_687.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142410_120.jpg

Mini Fiber Optical Power Meter APM80

APM80 is designed for fiber network installation, test and maintenance. Mini design, easy to operate and carry in FTTx project.

Contact us
  • Spesifikasyon
  • Enfòmasyon sou lòd
  • Ankèt
  • Telechajman

850/1300/1310/1490/1550/1625nm
FC, SC, Adaptè ST ak 2.5mm UPP
Energy saving mode
Bati nan VFL (opsyonèl)
Depo valè referans
Pouvwa otonomi nan 100 èdtan
Yon ane garanti ak twa ane entèval kalibrasyon rekòmande

Modèl

APM80T

APM80C

Ekspozisyon Range

1310/1490/1550/1625: +10 ~ -70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

850/1300: +10 ~ -60dBm

850/1300: +26 ~ -40dBm

Presizyon *

± 0.2 dB

Longèdonn kalibre

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Display Resolving Power

0.01dB

Linearity

±0.1dB

OPM Connector

2.5mm universal and FC (SC, ST adapter optional)

Depo Done 500
REF Wi

VFL Connector

2.5mm universal

VFL Output

10mW or customize

LED Light

SOS code output

Otomatik pouvwa koupe

Pa gen operasyon nan 10 minit (can be cancelled), Ba enèji batri

Batri chaj

Wi

Lavi batri

Anwo 100 èdtan (OPM)

Ekipman pou pouvwa

AA * 2 batteries or AC/DC power supply adapter

Gwosè(H*W*D) 105mm*52mm*34mm
Pwa About 100g
Tanperati Depo -25 -- +60℃, <90%RH
Tanperati Fonksyònman -10 -- +50℃, <90%RH

* a 20±3℃, CW, ak konektè FC, -10dBm, SM fib

APM80X-XX
APM80X - Modèl                                                        XX - VFL
APM80T= OPM(+10~ -70dBm)                                  Vid = N/A   
APM80C= OPM(+26~ -50dBm)                                 V10 = 10 mw

Estanda

    Estanda   

                     User’s manual                          

         FC connector

 

 

 

 

    Si ou vle

 

 

 

 

 

        SC connector  

       ST connector    

        AC/DC adaptè

             Pote sak              

 

                         

 

     

                         

Kontakte nou
Datasheet & Manyèl

Mini Fiber Optical Power Meter APM80.pdf

Sètifika