OTDR

Tsev » cov khoom siv » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob

"Cov Xov Tooj Fiber Cable Ntes tuaj yeem pab koj nrhiav lub hom phiaj fiber ntau cable tau yooj yim los ntawm kev khob lub cable. Thaum khob, koj tuaj yeem nrhiav kev hloov fluctuation
thiab hnov ​​lub ""khob"" lub suab ntawm pob ntseg.&amquotot;

Tiv tauj peb
  • specification
  • nug
  • Rub tawm

Puv-spectrum ib hom fiber ntau

Me me macrobending radii,ua raws li G.657A lossis G.652D tus qauv

Me me attenuation tus nqi

Haum rau kev tawm tswv yim testiong enviroment

Qhov ntev x Dav x Qhov siab

27.5 x 15.3 x 7.6cm

Fiber hom

G.652D / G.657A

Connector Hom

FC / SC / LC xaiv tau

Polishing Hom

APC / UPC xaiv tau

khoom

SR Polypropylene

Xim

Daj

Nyhav

1kg(pob muaj nrog )

Kev khiav hauj lwm Kub

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=hmn&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Raug Txawv

<0.5dB @ 1310nm rau 1000 meters

FLCX-X-X / X-X / X

Piv txwv: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Tiv tauj peb
Cov Ntaub Ntawv & Ntawv Qhia

TK-33 Cov Khoom Siv Hluav Taws Xob Cable.pdf

Daim ntawv pov thawj

totop