Lwm tus

Tsev » cov khoom siv » Cov cuab yeej fiber ntau » Lwm tus

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 Tsis Muaj Npoj Hlau Reel

Tiv tauj peb
  • specification
  • nug
  • Rub tawm

Puv-spectrum ib hom fiber ntau

Me me macrobending radii,ua raws li G.657A lossis G.652D tus qauv

Me me attenuation tus nqi

Haum rau kev tawm tswv yim testiong enviroment

Fiber hom G.652D / G.657A
khoom SR Polypropylene
Kev khiav hauj lwm Kub -40℃ rau 55 ℃
Raug Txawv <0.35dB / km @ 1310nm
Length 1km,2km,3km,4km lossis kho tau


Tiv tauj peb
Cov Ntaub Ntawv & Ntawv Qhia

TK-32 Tsis Muaj Npoj Hlau Reel.pdf

Daim ntawv pov thawj

totop