PON Fais Fab Meter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » PON Fais Fab Meter

  • img/pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100150_935.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100205_668.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100220_142.jpg

PON Fais Fab Meter AOF500

AOF500 PON power meter is designed for PON network testing. It can test and display 1310nm, 1490nm, 1550nm wavelengths in one time, and can detect 1310nm burst signal.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

For PON network testing

Support online measurement

Pass through measurement

Fast assessment by PASS/FAIL function

Zaub 1310/1490/1550 results in one screen

Kuaj 3 wavelengths separately and simultaneously

Ib xyoos lav thiab Peb-xyoo pom zoo calibration ncua sij hawm

Qauv

AOF500           AOF500-V10              AOF500T                  AOF500C

Measurement Range(dBm ib)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm ib

Pass Through Loss

< 1.5 dB

Qhov tseeb *   

± 0.2 dB (burst signal:± 0.5dB)

Threshold sets

10

Cov ntaub ntawv khaws cia

1000

Txuas

SC/UPC ( or customize )

OPM Module

 NO                      NO                     +8~-70dBm             +26~ 50dBm

VFL Module

 NO                     10mW                       NO                           NO

Pib Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Roj teeb Charge

Yog lawm

Connect To PC Optional function
Ua Si Sijhawm Saum toj no 36 teev
Fais fab mov 3* AA batteries or AC/DC power supply adapter(220VAC, 50Hz)

* ntawm 20±3℃,  with SC/UPC connector, -10dBm ib

Loj(H*W*D)

190mm *90mm * 40mm

Qhov hnyav about   450g
Cia Kub -20 -- +60°C, 0 -- 90%RH
Ua haujlwm kub -10 -- +50°C, 0 -- 90%RH

AOF500X-XX-XX

Qauv                                                                                     PC connection               Txuas

AOF500        = PON Power Meter                                            U = PC Connection        SCA = SC/APC

AOF500T      = PON Power Meter + OPM(+8~ 70dBm)           Tsis muaj = N/A                  SCU = SC/UPC              

AOF500C      = PON Power Meter + OPM(+26~ -50dBm)

AOF500-V10= PON Power Meter + 10mW VFL

Piv txwv: AOF500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Txuj
  • nqa hnab  


  • Calibration daim ntawv pov thawj


  • Phau ntawv

  • Ntim lub thawv

xaiv tau
  • AC / DC adapter


  • CD 

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

AOF500 PON OPM manual.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

Daim ntawv pov thawj