ODN Khoom siv

Tsev » Cov khoom » ODN Khoom siv

  • img/fiber_patchcord_-85.jpg ib
  • /upfile/2018/07/09/20180709132116_891.jpg
  • /upfile/2018/07/09/20180709134254_270.jpg

Optical Termination Box

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Kev nug
  • Downloads

Easy for installation

Efficient cable kev tswj hwm

Ntau yam ntawm adapters muaj

Cov khoom siv hluav taws kub thiab tiv thaiv kev laus

Fiber khoov vojvoog tswj ntau dua 40mm

Plua plav-pov thawj tsim nrog IP-45 Kev tiv thaiv qib

Kev koom ua ke nrog splice cassette thiab adapter holder

Haum rau cov fusion splice los yog mechanical splice

Qauv:TB-OB 2

Lub cev Parameter:

Qhov ntev(mm)

86(L)*86(W)*25(H)

Khoom siv

PC

Xim

Dawb

Muaj peev xwm kawg

2 chaw nres nkoj

Empty Weight

60g

Tag Nrho Qhov hnyav

80g

Yuav xaj li cas?

TB-OB 2- S- A- B- C- D

S - Khoom siv

1: PC

A - Kev teeb tsa

1: Adapter     2: Fully loaded       3: Npua       4: Lwm tus

B - Adapter

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC / UPC      4: LC/APC      5: Lwm tus

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Lwm tus

D - Fiber ntau

1: G.652D     2: g:657 ua             3: Lwm tus

Qauv:TB-OB 4

Lub cev Parameter:

Qhov ntev(mm)

150(L)*110(W)*33(H)

Khoom siv

PC

Xim

Dawb

Muaj peev xwm kawg

4 chaw nres nkoj

Empty Weight

150g

Tag Nrho Qhov hnyav

160g

Yuav xaj li cas?

TB-OB 4- S- A- B- C- D

S - Khoom siv

1: PC

A - Kev teeb tsa

1: Adapter     2: Fully loaded       3: Npua       4: Lwm tus

B - Adapter

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC / UPC      4: LC/APC      5: Lwm tus

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Lwm tus

D - Fiber ntau

1: G.652D     2: g:657 ua             3: Lwm tus

Qauv:TB-OB 8

Lub cev Parameter:

Qhov ntev(mm)

170(L)*130(W)*50(H)

Khoom siv

PC

Xim

Dawb

Muaj peev xwm kawg  

8 chaw nres nkoj

Empty Weight

180g

Tag Nrho Qhov hnyav 

200g

Yuav xaj li cas?

TB-OB 4- S- A- B- C- D

S - Khoom siv

1: PC

A - Kev teeb tsa

1: Adapter     2: Fully loaded       3: Npua       4: Lwm tus

B - Adapter

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC / UPC      4: LC/APC      5: Lwm tus

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Lwm tus

D - Fiber ntau

1: G.652D     2: g:657 ua             3: Lwm tus

Txheem configuration :

Splice cassette thiab cable tswj cov cuab yeej, installation ceev thiab bolts, tiv thaiv tes tsho

Rau qhov sib txawv configuration thov hu rau muag department ....

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv
Daim ntawv pov thawj