Optical Fais Fab Meter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » Optical Fais Fab Meter

  • img/optic_power_meter_bou350.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724133401_567.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724133417_612.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724133432_239.jpg

Optical Fais Fab Meter BOU350

Working with OLS BOU350 series to diagnose the fiber line situation.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

FC, SC, ST adapters and 2.5mm UPP 

Zog txuag hom

Built in VFL (xaiv tau)

Reference value storage

Lub zog autonomy ntawm 100 teev

850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Ib xyoos lav thiab Peb-xyoo pom zoo calibration ncua sij hawm

Qauv

BOU350T

BOU350C

Zaub Range

1310/1490/1550/1625: +10 ~ 70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

850/1300: +10 ~ -60dBm

850/1300: +26 ~ -40dBm

Qhov tseeb *

± 0.2 dB

Calibrated Wavelengths

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Resolution

0.01dB

OPM txuas 

FC & 2.5mm UPP (kev xaiv: SC, ST)

REF

Yog lawm

Tsis siv neeg Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Build in VFL (xaiv tau)

1mW or 10mW or customize

REF

Yog lawm

Pib Fais fab tuag 

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Roj teeb Charge

Yog lawm

Roj teeb lub neej

Saum toj no 100 teev

Fais fab mov

AA * 2 roj teeb lossis AC / DC fais fab mov adapter

* ntawm 20±3℃, CW, nrog FC connector, -10dBm ib, SM fiber ntau

Loj(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Qhov hnyav 

About 180g

Cia Kub 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Ua haujlwm kub 

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                          BOU350X - XX

Qauv

VFL 

BOU350T = OPM(+10~ 70dBm)

Tsis muaj = N/A

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) V01 = 1 mw
  V10 = 10 mw

Piv txwv: BOU350T, BOU350C-V01

Txuj

  • nqa hnab  


  • Phau ntawv


  • Calibration daim ntawv pov thawj

  • Ntim lub thawv

xaiv tau
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC / DC adapter


  • FC txiv neej rau LC poj niam adapter

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

BOU350 manual EN.pdf

BOU350 OPM.pdf

Daim ntawv pov thawj