Optical Fais Fab Meter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » Optical Fais Fab Meter

  • img/optical_power_meter_aop110.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143722_198.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143737_635.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724143753_531.jpg

Optical Fais Fab Meter AOP110

AOP110 OPM can set threshold value to fast measure the power value whether in normal by colorful reading for PASS/FAIL prompts.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

Normal OPM mode and AUTO TEST OPM mode  

WAVE ID mode and AUTO WAVE ID mode

Multi-wavelengths display in AUTO TEST mode 

10 sets of user defined wavelengths 

Threshold setting (colourful reading for Pass/Fail)

Manual calibration

USB connection and 7X24 real-time test on PC

1000 traces of Data storage

Built-in VFL (xaiv tau)

850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Ib xyoos lav thiab Peb-xyoo pom zoo calibration ncua sij hawm

Qauv

AOP110T

AOP110C

Zaub Range

1310/1490/1550/1625: +10 ~ 70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

850/1300: +10 ~ -60dBm

850/1300: +26 ~ -40dBm

Qhov tseeb *

± 0.2 dB

Calibrated Wavelengths

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Resolution

0.01dB

Txuas

FC & 2.5mm UPP (kev xaiv: SC, ST)

REF

Yog lawm

Tsis siv neeg Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Build in VFL (xaiv tau)

1mW or 10mW

Cov ntaub ntawv khaws cia

1000 cov kab ke

Threshold setting

10 sets (colourful reading for Pass/Fail)

User defined wavelengths

10

Manual Calibration

Yog lawm

Wave ID Detect

Yog lawm (work with AOS210 laser source)

Hloov ntaub ntawv

USB

Lub Sijhawm Saib Xyuas

Total Min. 1 minute, Interval Min. 0.5s

Roj teeb lub neej

Saum toj no 50 teev

Fais fab mov

AA * 3 batteries or AC/DC power supply by USB cable

* ntawm 20±3℃, CW, nrog FC connector, -10dBm ib, for SM fiber

Loj(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Zaub ntau yam Txog 380 g
Cia Kub -20 -- +60°C, < 90%RH
Ua haujlwm kub -10 -- +50°C, < 90%RH

                            AOP110X - XX

Qauv

VFL

AOP110T = OPM(+10~ 70dBm) Tsis muaj = N/A
AOP110C = OPM(+26~ -50dBm) V01 = 1 mw
  V10 = 10 mw

Piv txwv: AOP110T-V01

Txuj
  • nqa hnab  


  • Calibration daim ntawv pov thawj


  • Phau ntawv


  • CD

  • Ntim lub thawv


  • USB cable

xaiv tau
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC / DC adapter


  • FC txiv neej rau LC poj niam adapter

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

AOP110 OPM manual.pdf

AOP110 OPM.pdf

 

Daim ntawv pov thawj