Fiber ntau Multimeter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » Fiber ntau Multimeter

  • img/optical-loss-test-set-bou350-88.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151900_602.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151926_994.jpg
  • /upfile/2020/05/29/20200529151942_360.jpg

Optical Poob Test Teem BOU350

Combining OPM and OLS in one device, often called as optical loss test sets. It can be also used as optical power meter or light source.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

OPM,OLS in one device 

Measure optical attenuation

Zog txuag hom

OPM nrog 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Reference value setting for every single wavelength

Lub zog autonomy ntawm 100 teev

Ib xyoos lav thiab Peb-xyoo pom zoo calibration ncua sij hawm

Lub teeb Source

M3M 8

S3S5

S3S4S5

Lub wavelength (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Tso zis zog

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Kev hloov kho

270Hz, 1KHz, 2KHz

Txuas

FC/PC

Lub zog ntsuas

 

Qhov tseeb *

± 0.2dB

Calibrated Wavelengths

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Cov ntaub ntawv khaws cia 1000 cov kab ke

Tone Detector

Yog lawm

Siv tus nqi teev

Yog lawm

Txuas

FC & 2.5mm UPP (SC, ST optional)

Pib Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Roj teeb Charge

Yog lawm

Fais fab mov

2 * AA roj teeb lossis AC / DC adapter

* ntawm 20±3℃, CW, nrog FC connector, -10dBm ib, SM fiber ntau

Loj(H*W*D)       

160mm * 75mm * 32mm

Qhov hnyav 

About 180g

Cia Kub 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Ua haujlwm kub 

-10 -- +50°C, < 90%RH

BOU350 -X

Fais fab Meter Module

Laser Souce Module

BOU350T = OPM(+6~ 70dBm)

M3M 8     = 850/1300nm

BOU350C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5     = 1310/1550nm
  S3S4S5  = 1310/1490/1550nm

Piv txwv: BOU350T-S3S5

Txuj

  • nqa hnab  


  • Phau ntawv


  • Calibration daim ntawv pov thawj

  • Ntim lub thawv

xaiv tau
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC / DC adapter


  • FC txiv neej rau LC poj niam adapter

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

BOU350 Loss Tester.pdf

BOU350 manual EN.pdf

Daim ntawv pov thawj