OTDR

Tsev » Cov khoom » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Mini Xibtes OTDR AOR-500

AOR500 OTDR nrog 3.5 nti TFT xim LCD yog rugged, xib teg tsim, maily siv hauv FTTx cov haujlwm los pab cov kws tshaj lij los ntsuas qhov ntev fiber ntau, attenuation poob.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads
  • Video

● Tsis siv neeg kuaj ib lub khawm

● Yooj yim rau kev khiav lag luam rau cov pib tshiab thiab cov kws tshaj lij

● Input laser teeb liab pib nrhiav thiab tiv thaiv tus kheej

● Integrated PALM tsim, me me,  teeb, yooj yim nqa

● High contrast xim TFT LCD

● USB chaw nres nkoj rau PC txuas

● Ua-hauv VFL

● High ceev teeb liab ua, Lub sij hawm sim luv luv thiab ntsuas ceev

● Tus neeg siv-phooj ywg OTDR simulation software qhia cov ntsiab lus ntawm cov xwm txheej

Qauv AOR 500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Dynamic Range * 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB / 34 dB
Max. nrug** 80km 100km 120km 120km
Lub wavelength 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm nrog lim

Event Tuag Zone ***

1.5m

Attenuation Tuag Zone 8.0m

Pulse Dav

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10peb

Qhov deb tsis paub meej

±(0.8m ± 0.001% * kuaj qhov deb ± daws teeb meem)

Kev daws teeb meem poob

0.001dB

Min. Distance Resolution

1m

Txuas

FC/PC (1310/1550), FC/APC (1625) interchangeable adapter los yog customize

VFL

1mW

Cov ntaub ntawv khaws cia

> 10000 cov kab ke (txheem 1GB SD daim npav)

Zaub

3.5 nti TFT xim LCD

Interface USB

Roj teeb

Built-in rechargeable roj teeb

Lub Sijhawm Ua Haujlwm

>10 teev (Bellcore TR-NWT-001138)

Loj(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Qhov hnyav Txog 750 g
Cia Kub -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Ua haujlwm kub -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Txuj

  • nqa hnab


  • Cov neeg siv phau ntawv


  • Calibration Certificate


  • USB Cable


  • AC / DC Adapter

xaiv tau

  • FCU = FC/UPC
    FCA = FC/APC


  • SCU = SC/UPC
    SCA = SC/APC


  • LCU = LC/UPC

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

AOR500 OTDR manual.pdf

AOR500 OTDR.pdf

AOR500-P PON OTDR phau ntawv TriBrer.pdf

 

Daim ntawv pov thawj
  • Hwm

    FOT-100 CE