Optical Fais Fab Meter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » Optical Fais Fab Meter

  • img/mini-fiber-optical-power-meter-apm80.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142155_407.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142342_687.jpg
  • /upfile/2020/10/13/20201013142410_120.jpg

Mini Fiber Optical Fais Fab Meter APM80

APM80 is designed for fiber network installation, test and maintenance. Mini design, easy to operate and carry in FTTx project.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

850/1300/1310/1490/1550/1625nm
FC, SC, ST adapters and 2.5mm UPP
Energy saving mode
Built in VFL (xaiv tau)
Reference value storage
Lub zog autonomy ntawm 100 teev
Ib xyoos lav thiab Peb-xyoo pom zoo calibration ncua sij hawm

Qauv

APM80T

APM80C

Zaub Range

1310/1490/1550/1625: +10 ~ 70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

850/1300: +10 ~ -60dBm

850/1300: +26 ~ -40dBm

Qhov tseeb *

± 0.2 dB

Calibrated Wavelengths

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Zaub daws lub zog

0.01dB

Linearity

±0.1dB

OPM txuas

2.5mm universal thiab FC (SC, ST adapter optional)

Cov ntaub ntawv khaws cia 500
REF Yog lawm

VFL Connector

2.5mm universal

VFL Output

10mW or customize

LED teeb

SOS code tso zis

Tsis siv neeg Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Roj teeb Charge

Yog lawm

Roj teeb lub neej

Saum toj no 100 teev (OPM)

Fais fab mov

AA * 2 batteries or AC/DC power supply adapter

Loj(H*W*D) 105mm*52mm*34mm
Qhov hnyav Txog 100 g
Cia Kub -25 -- +60℃, <90%RH
Ua haujlwm kub -10 -- +50℃, <90%RH

* ntawm 20±3℃, CW, nrog FC connector, -10dBm ib, SM fiber ntau

APM80X-XX
APM80X - Qauv                                                        XX - VFL
APM80T= OPM(+10~ 70dBm)                                  Tsis muaj = N/A   
APM80C= OPM(+26~ -50dBm)                                 V10 = 10 mw

Txuj

    Txuj   

                     User’s manual                          

         FC connector

 

 

 

 

    xaiv tau

 

 

 

 

 

        SC connector  

       ST connector    

        AC / DC adapter

             nqa hnab              

 

                         

 

     

                         

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

Mini Fiber Optical Power Meter APM80.pdf

Daim ntawv pov thawj