Fiber ntau Multimeter

Tsev » Cov khoom » Kev ntsuas thiab ntsuas » Fiber ntau Multimeter

  • img/fiber_-73.jpg ib
  • /upfile/2018/07/20/20180720180033_116.jpg
  • /upfile/2018/07/20/20180720180046_981.jpg
  • /upfile/2018/07/20/20180720180102_560.jpg

Fiber ntau & Net Cable Meter APM80N

APM80N yog ib qho khoom siv ntau yam nrog plaub lub luag haujlwm hauv ib qho, suav nrog optical zog ntsuas, kab tester(RJ 11, RJ 45), VFL, LED teeb.

Tiv tauj peb
  • Specification
  • Ordering Info
  • Kev nug
  • Downloads

Optical Fais Fab Meter 

LED teeb thiab "SOS" glint

Visual Fault Locator

Fiber thiab tooj liab cable tester hauv ib chav

Kev ntsuas dav dav, Kev daws teeb meem siab

OPM & VFL rau SM thiab MM fiber ntau

OPM nrog 2.5mm universal thiab FC, SC, ST

OPM nrog 850/1300/1310/1490/1550/1625nm

Nws pib fais fab tuag (tuaj yeem muab tso tseg)

Lub zog autonomy ntawm 100 teev (OPM)

Qauv

NP80NT

NP80NC

Zaub ntau yam

1310/1490/1550/1625: +10 ~ 70dBm

1310/1490/1550/1625: +26 ~ -50dBm

  850/1300: +10 ~ -60dBm 850/1300: +26 ~ -40dBm

Qhov tseeb *

± 0.2 dB

Calibrated Wavelengths

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

Zaub daws lub zog

0.01 dB

Linearity

±0.1dB

OPM txuas

2.5mm universal thiab FC (SC, ST adapter yeem)

VFL Connector

2.5mm universal

LED teeb

SOS code tso zis

Net Test

RJ-45 thiab RJ-11

Tsis siv neeg Fais fab tuag

Tsis muaj kev ua haujlwm hauv 10 feeb (tuaj yeem muab tso tseg), Tsawg roj teeb zog

Roj teeb Charge

Yog lawm

Roj teeb lub neej

Saum toj no 100 teev (OPM)

Fais fab mov

AA * 2 roj teeb lossis AC / DC fais fab mov adapter

*Thaum 20±3℃, CW, nrog FC connector, -10dBm ib

Loj(H*W*D)       

105mm * 52 hli * 34mm

Qhov hnyav 

Txog 100 g

Cia Kub 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Ua haujlwm kub 

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                         APM80X-XX

Qauv

VFL

APM80NC = AWM(+26~ -50dBm) + Net Test

V01 = 1 mw

APM80NT = OPM(+10~ 70dBm) + Net Test V10 = 10 mw

Piv txwv: APM80NT-V01

Txuj

  • nqa hnab  


  • Calibration daim ntawv pov thawj


  • Phau ntawv


  • Tooj Cable Adapter

  • Ntim lub thawv

xaiv tau
  • FC adapter


  • SC adapter


  • ST adapter 


  • AC / DC adapter

Tiv tauj peb
Datasheet & Phau ntawv

APM80N Fiber ntau & Cable Tester.pdf

APM80N manual.pdf

Daim ntawv pov thawj