OTDR

casa » produtos » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

Cable de lanzamento de fibra TK-33

"O detector de cables de fibra de audio pode axudarche a atopar o cable de fibra de destino facilmente golpeando o cable. Ao bater, pode atopar a flutuación da forma de onda
e escoitar o ""golpeando"" voz vía auricular.&quott;

Contacte connosco
  • especificación
  • enquisa
  • Descargas

Fibra de modo único de espectro completo

Pequenos radios de flexión macro,cumprir a norma G.657A ou G.652D

Pequeno valor de atenuación

Apto para calquera ambiente de testiong óptico

Lonxitude x Ancho x Altura

27.5 X 15.3 x 7,6 cm

Tipo de fibra

G.652D / G.657A

Tipo de conector

Seleccionable FC / SC / LC

Tipo de pulido

APC / UPC seleccionable

material

SR Polipropileno

cor

amarelo

peso

1kg(Paquete incluído )

Temperatura de operación

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=gl&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Perda típica

<0.5dB @ 1310nm para 1000 metros

FLCX-X-X / X-X / X

Exemplo: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Contacte connosco
Ficha de datos & Manual

Cable de lanzamento de fibra TK-33.pdf

Certificado