Fonte de luz óptica

casa » produtos » Proba e medición » Fonte de luz óptica

  • img / optico_laser_source_aos210.jpg
  • /actualización / 2018/24/07 / 20180724113253_464.jpg
  • /actualización / 2018/24/07 / 20180724113306_869.jpg
  • /actualización / 2018/24/07 / 20180724113320_843.jpg

Fonte láser óptica AOS210

As lonxitudes de onda máximas poden ser de ata 5 lonxitudes de onda(dous multimode, tres singlemode) en dous portos de saída. Engade tamén "Desactivar a lonxitude de onda" función, se non é necesario algunha lonxitude de onda, ten que axustar a lonxitude quotnda "O USO" estado. Traballando con OPM AOP110, cambiará a lonxitude de onda automaticamente en cada un 9 segundos.

Contacte connosco
  • especificación
  • Información de pedido
  • enquisa
  • Descargas

2~ 5 lonxitudes de onda + VFL

LCD en cor

Potencia de saída axustable

Desactivar a lonxitude de onda       

Alta estabilización, illante óptico integrado

270Hz, 1KHz, 2Saída de modulación de KHz

Construído en VFL (opcional)

CE, Certificado FDA

Cambio da lonxitude de onda automática con ID de onda, traballa con TriBrer OPM AOP110

Garantía dun ano e intervalo de calibración recomendado de tres anos

Modelo

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

lonxitude de onda(NM)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Estabilización *

±0.05dB / 1 hora; ±0.1dB / 8 horas

Potencia de Saída 

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Modulación

270Hz, 1KHz, 2KHz

conector

FC / PC (ou personalizar)

Apagado automático

Non hai ningunha operación dentro 10 minutos (pode ser cancelado), Baixa enerxía da batería

Construír en VFL (opcional)

1mW ou 10mW ou personalizar

ID de onda

Si

Carga da batería  

Si

Operar o tempo

arriba 16 horas

Fonte de alimentación

AA * 3 baterías ou adaptador de alimentación de CA / DC

*  Despois 5 minutos de quecemento, 20±3℃, CW, Conector FC, con illante óptico

LCD

LCD en cor 

Cambio da lonxitude de onda automática con ID de onda  Si, cambio de lonxitude de onda automática 
Desactivar a lonxitude de onda       Si
Potencia de saída axustable Si   

 

tamaño(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38mm

Rango de visualización Aproximadamente 380g
Temperatura de almacenamento   -20 -- +60°C, < 90%RH
Temperatura de operación -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Modelo

VFL

AOS210-M3M8             = 850 / 1300nm En branco = N / A
AOS210-S3S5              = 1310 / 1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550 / 1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
patrón
  • Maletín  


  • Certificado de calibración


  • manual

  • Caixa de embalaxe

opcional

  • Adaptador de CA / CC

Contacte connosco
Ficha de datos & Manual

Manual de fonte láser AOS210.pdf

AOS210 Laser Source.pdf

Certificado

totop