OTDR

casa » produtos » OTDR

  • img / 7_inch_multi_touch_screen_otdr_apl_2.jpg
  • /actualización / 2018/08/21 / 20180821113804_124.jpg
  • /actualización / 2018/08/21 / 20180821113819_585.jpg
  • /actualización / 2018/08/21 / 20180821113835_774.jpg

7 Pulgada Pantalla multitáctil OTDR APL-2

O APL-2 é unha pantalla multitáctil en cor OTDR con medidor de potencia óptico estándar e localizador de fallos visual. APL-2 ten tanto singlemode como multimode, tamén pode probar a través de divisor.

Contacte connosco
  • especificación
  • Información de pedido
  • enquisa
  • Descargas
  • vídeo
  • VFL e OPM incorporados
  • 7 LCD de pulgadas en cor, Pantalla multitáctil
  • Proba e pantalla de varias lonxitudes de onda
  • O software de simulación OTDR fácil de usar mostra detalles dos eventos
  • Max. 5 lonxitudes de onda, 850nm / 1300nm / 1310nm / 1550nm / 1625nm
  • Detección automática de sinal láser de entrada e función de autoprotección

LCD

7 LCD de pulgadas en cor, Pantalla multitáctil

conector

FC / PC(850/1300/1310/1550), FC / APC (1625) adaptador intercambiable ou personalizar

Ancho de pulso

5ns,10ns,25ns,50ns,100ns,250ns,500ns,1us,2.5us,5us,10us,20Nós

Zona de atenuación

4.0m

Zona Dead Event

1.5m

min. Resolución a distancia

0.1m

Resolución de perdas(dB)

0.001

Incerteza a distancia(m)

±(0.8+0.005% * Distancia de proba + resolución)

Función OPM

T:+8~ -70dBm ou C:+26~ -50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625NM, FC ou adaptador SC

Función VFL

1mW

Almacenamento

>10000 resultados

batería

7.4V / 4.6AH recargable baterías de iones de litio

dimensión

246.5mm * 173,5 mm * 70 mm

peso

sobre 1.55 kg

Temperatura de almacenamento

-20 -- +60 , < 90%RH

Temperatura de funcionamento

-10 -- +50 , < 90%RH

 

 

Módulo SM OTDR 1310nm / 1550nm

AOR501-B

32/30dB

AOR501-C

36/34dB

PON OTDR en liña 1310nm / 1550nm / 1625nm

AOR501-PB

36dB / 34dB / 34dB

Módulo OTDR MM 850nm / 1300nm

AOR501-MM-A

22dB / 24dB

                                                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=gl&sl=en&tk=833521.689217 from this server. That’s all we know.

X1- OTDR module 1                               X4- Módulo OTDR 2                          X7- Módulo OPM

X2- OTDR module 1 adapter 1               X5- Módulo OTDR 2 adaptador             X8- Adaptador de módulos OPM

X3- Adaptador de módulo PON OTDR 2          X6- VFL módulo                              

Exemplo: APL-2 + AOR501-PB-SCU + Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=gl&sl=en&tk=446511.58271 from this server. That’s all we know.

                Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=gl&sl=en&tk=318234.190634 from this server. That’s all we know.

patrón

  • APL-2  

  • CD de instrucións 

  • Certificado de calibración

  • Cable de CA. 

  • Adaptador AC / DC 


  • Maletín 

opcional
  • FCU = FC / UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU = SC / UPC

  • LCU = LC / UPC

Contacte connosco
totop