OTDR

Home » Products » OTDR

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

Càball Launch Fiber TK-33

"Faodaidh Lorgaire Càball Fibre Fuaim do chuideachadh gus an càball fiber targaid a lorg gu furasta le bhith a ’leagail a’ chàball. Nuair a bhios tu a ’gnogadh, gheibh thu caochlaideachd cruth-tonn
agus cluinn an ""a ’gnogadh"" guth tro fòn-cluaisquotmp;quot;

Cuir fios thugainn
  • Sònrachadh
  • Rannsachadh
  • Luchdaich sìos

Fiber modh singilte làn-speactram

Radii macrobending beag,gèilleadh ri inbhe G.657A no G.652D

Luach beag tanachaidh

Freagarrach airson àrainneachd testiong optigeach sam bith

Fad x leud x Àirde

27.5 x 15.3 x 7.6cm

Fiber Type

G.652D / G.657A

Seòrsa Ceangal

FC / SC / LC selectable

Seòrsa snasta

APC / UPC selectable

Dùthchasach

SR Polypropylene

Color

Buidhe

Weight

1kg(pasgan air a thoirt a-steach )

Teòthachd Obrach

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=gd&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Call àbhaisteach

<0.5dB @ 1310nm airson 1000 meatair

FLCX-X-X / X-X / X.

Eisimpleir: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Cuir fios thugainn
Duilleag dàta & Stiùireadh

Càball Cur air bhog Fibre TK-338.pdf

teisteanas