Tha cuid eile

Home » Products » Innealan fiber » Tha cuid eile

  • img / tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

Ruidhle snàithleach lom TK-32

Cuir fios thugainn
  • Sònrachadh
  • Rannsachadh
  • Luchdaich sìos

Fiber modh singilte làn-speactram

Radii macrobending beag,gèilleadh ri inbhe G.657A no G.652D

Luach beag tanachaidh

Freagarrach airson àrainneachd testiong optigeach sam bith

Fiber Type G.652D / G.657A
Dùthchasach SR Polypropylene
Teòthachd Obrach -40℃ gu 55 ℃
Call àbhaisteach <0.35dB / km @ 1310nm
Length 1km,2km,3msu,4km no gnàthachadh


Cuir fios thugainn
Duilleag dàta & Stiùireadh

TK-32 Ruidhle Fiber Bare.pdf

teisteanas

totop