Otdr

Koti » Tuotteet » Otdr

  • img / tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Kuitulaukaisukaapeli

&Quot;Audio Fiber Cable Detector voi auttaa sinua löytämään tavoite kuitukaapeli helposti koputtamalla kaapeli. Kun koputtaa, voit löytää aaltomuodon vaihtelu
ja kuule ""Koputtaa"" ääni kuulokkeilla.&Quott;

Ota meihin yhteyttä
  • määrittely
  • tiedustelu
  • Lataukset

Täyden spektrin yksitilakuitu

Pieni makrotaitaja radii,G.657A- tai G.652D-standardin mukaisia

Pieni vaimennusarvo

Sopii mihin tahansa optiseen testiong-ympäristöön

Pituus x Leveys x Korkeus

27.5 x 15.3 x 7,6 cm (7,6 cm)

kuitu tyyppi

G.652D/G.657A (alva),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Liittimen tyyppi

FC / SC / LC valittavissa

Kiillotuksen tyyppi

APC/UPC valittavissa

materiaali

SR Polypropeeni

Väri

Keltainen

Paino

1kg(paketti mukana )

Käyttölämpötila

-40°C-55 kohta°C

Tyypillinen menetys

<0.5dB @ 1310 nm varten 1000 metriä

FLCX-X-X/X-X/X

esimerkki: FLC10-SM-SC / UPC-LC / APC

Ota meihin yhteyttä
Taulukkonäkymä ja manuaalinen

TK-33 Fiber Launch Cable.pdf

Todistus