toiset

Koti » Tuotteet » Kuitu Työkalut » toiset

  • Kävi koulua img/tk_31_round_cable_stripper-82.jpg

TK-32 paljaan kuidun kela

Ota meihin yhteyttä
  • määrittely
  • tiedustelu
  • Lataukset

Täyden spektrin yksitilakuitu

Pieni makrotaitaja radii,G.657A- tai G.652D-standardin mukaisia

Pieni vaimennusarvo

Sopii mihin tahansa optiseen testiong-ympäristöön

kuitu tyyppi G.652D/G.657A (alva),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
materiaali SR Polypropeeni
Käyttölämpötila -40℃ 55 ℃
Tyypillinen menetys <0.35dB/km @ 1310nm
Pituus 1km,2km,3km,4km tai muokata


Ota meihin yhteyttä
Taulukkonäkymä ja manuaalinen

TK-32 Paljas Kuitu Reel.pdf

Todistus