Optinen valonlähde

Koti » Tuotteet » Testaus ja mittaus » Optinen valonlähde

  • img / optical_laser_source_els10.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723101839_978.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723101905_736.jpg
  • /upfile / 2018/07/23 / 20180723161958_507.jpg

Optinen laserlähde ELS10

Ota meihin yhteyttä
  • määrittely
  • Infon tilaaminen
  • tiedustelu
  • Lataukset

Korkea stabilointi, sisäänrakennettu optinen erotin   

270Hz, 1kHz, 2KHz modulaatiolähtö

Auto-Wave ID -lähtö, työskennellä TriBrer OPM EPM30: n kanssa

Energiansäästötila

1~3 aallonpituuksia lähtö yhdestä portista

Yhden vuoden takuu ja kolmen vuoden suositeltu kalibrointiväli

Malli

M8         M3         S3         S4        S5        Kävi koulua S6          Kävi koulua V01            Kävi koulua V10

Aallonpituus(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10Kävi koulua mW VFL

Vakauttaminen *

±0.05dB / 1 tunnin; ±0dBdB / 8 tuntia

Lähtöteho 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Mukauttaminen

270Hz, 1KHz, 2kHz

liitin

FC/PC-tietokone (tai mukauttaa muita liittimiä)

Aallon tunnus

Joo

Automaattinen virrankatkaisu

Ei toimintoa 10 minuutit (voidaan peruuttaa), Alhainen akun energia

Akun

Joo

Käytä aikaa

Edellä 16 tuntia

Virtalähde

AA * 3 paristot tai verkkolaite

* Jälkeen 5 minuutin lämpeneminen, 20¡a3¡æ, CW, FC-liitin, optisen erottimen kanssa

Koko(H*W*D)

190mm * 90mm * 40mm

Paino

Noin 480 g

Varastointi lämpötila

-20 -- +60°C, < 90%RH

Käyttölämpötila

-10 -- +50°C, < 90%RH

                                                   Kävi koulua ELS10-X

ELS10-M3M8 = 850/1300 nm

ELS10-S3S4S5 = 1310/1490/1550 nm

ELS10-S3S5 = 1310/1550nm

ELS10-S3S4S6 = 1310/1490/1625 nm

ELS10-S4     = 1490 nm ELS10-S3S5S6 = 1310/1550/1625 nm
ELS10-S6     = 1625 nm ELS10-S4S5S6 = 1490/1550/1625 nm
standardi
  • Kantolaukku  


  • Kalibrointitodistus


  • manuaalinen

  • Pakkauslaatikko

Valinnainen
  • AC/DC-sovitin

Ota meihin yhteyttä
Taulukkonäkymä ja manuaalinen

ELS10 Laser Source -käyttöopas.pdf

ELS10 Laser Source.pdf

Todistus

toalkuun