Optinen valonlähde

Koti » Tuotteet » Testaus ja mittaus » Optinen valonlähde

  • img / optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Optinen laserlähde AOS200

Erittäin stabiloiva valonlähde AOS200 voi olla kaksois- tai kolminkertainen aallonpituus. Auto-Wave ID -lähtö, työskennellä TriBrer OPM AOP100: n kanssa teknikon auttamiseksi kuituhäviön testaamisessa.

Ota meihin yhteyttä
  • määrittely
  • Infon tilaaminen
  • tiedustelu
  • Lataukset

1~ 3 aallonpituutta + Vfl

Korkea stabilointi, sisäänrakennettu optinen erotin

270Hz, 1kHz, 2KHz modulaatiolähtö

Sisäänrakennettu VFL (valinnainen)

Energiansäästötila

Auto-Wave ID -lähtö, työskennellä TriBrer OPM AOP100: n kanssa

Yhden vuoden takuu ja kolmen vuoden suositeltu kalibrointiväli

Malli

M8         M3         S3         S4        S5        Kävi koulua S6          Kävi koulua V01            Kävi koulua V10

Aallonpituus(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10Kävi koulua mW VFL

Vakauttaminen *

±0.05dB / 1 tunnin; ±0dBdB / 8 tuntia

Lähtöteho 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Mukauttaminen

270Hz, 1KHz, 2kHz

liitin

FC/PC-tietokone (tai muokata)

Automaattinen virrankatkaisu

Ei toimintoa 10 minuutit (voidaan peruuttaa), Alhainen akun energia

Rakenna VFL (Valinnainen)

1mW tai 10mW tai muokata

Aallon tunnus

Joo

Akun  

Joo

Käytä aikaa

Edellä 40 tuntia

Virtalähde

AA * 3 paristot tai verkkolaite

*  Jälkeen 5 minuutin lämpeneminen, 20±3℃, CW, FC-liitin, optisen erottimen kanssa

Koko(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Näytä alue Tietoja 380g
Varastointi lämpötila -20 -- +60°C, < 90%RH
Käyttölämpötila -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

Malli

Vfl

AOS200-M3M8    = 850/1300nm Tyhjä = Ei
AOS200-S3S5     = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550 nm  V10 = 10mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625 nm  
standardi
  • Kantolaukku  


  • Kalibrointitodistus


  • manuaalinen

  • Pakkauslaatikko

Valinnainen

  • AC/DC-sovitin

Ota meihin yhteyttä
Taulukkonäkymä ja manuaalinen

AOS200 Laser Source -käyttöopas.pdf

AOS200 Laser Source.pdf

Todistus

toalkuun