Μετρητής ισχύος PON

Σπίτι » Προϊόντα » Δοκιμή και μέτρηση » Μετρητής ισχύος PON

  • img / pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724100150_935.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100205_668.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724100220_142.jpg

Μετρητής ισχύος PON AOF500

AOF500 Ο μετρητής δύναμης PON σχεδιάζεται για τη δοκιμή δικτύων PON. Μπορεί να εξετάσει και να επιδείξει 1310nm, 1490nm, 1550nm μήκη κύματος σε μία φορά, και μπορεί να ανιχνεύσει σήμα ριπής 1310nm.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις

Για δοκιμές δικτύου PON

Υποστήριξη ηλεκτρονικής μέτρησης

Περάστε τη μέτρηση

Γρήγορη αξιολόγηση από τη λειτουργία PASS/FAIL

Απεικόνιση 1310/1490/1550 έχει ως αποτέλεσμα μία οθόνη

Δοκιμή 3 μήκη κύματος ξεχωριστά και ταυτόχρονα

Εγγύηση ενός έτους και συνιστώμενο διάστημα βαθμονόμησης τριών ετών

Μοντέλο

AOF500           AOF500-V10              AOF500T                  AOF500C

Εύρος μετρήσεων(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm / 1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +2~ ~ - 50 dBm

Περάστε από την απώλεια

< 1.5 dB

Ακρίβεια *   

± 0.2 dB (σήμα έκρηξης:&dBusmn; 0.5dB)

Σύνολα κατωφλίων

10

Αποθήκευση δεδομένων

1000

Υποδοχή

SC/UPC ( ή προσαρμόστε )

Λειτουργική μονάδα OPM

 NO                      ΟΧΙ                     +8~ -70dBm             +26~ -50dBm

Μονάδα VFL

 NO                     10mW                       NO                           ΟΧΙ

Αυτόματη απενεργοποίηση

Δεν υπάρχει λειτουργία στο 10 λεπτά (μπορεί να ακυρωθεί), Χαμηλή ενέργεια μπαταρίας

Φόρτιση μπαταρίας

Ναί

Σύνδεση σε υπολογιστή Προαιρετική λειτουργία
Χρόνος λειτουργίας Παραπάνω 36 ώρες
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3* Μπαταρίες AA ή τροφοδοτικό AC / DC(220VAC, 50Hz)

* στα 20±3℃,  με υποδοχή SC / UPC, -10dBm

Μέγεθος(Η * Π * Δ)

190mm *90mm * 40mm

Βάρος σχετικά με   450σολ
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 -- +60°ντο, 0 -- 90%RH
Θερμοκρασία λειτουργίας -10 -- +50°ντο, 0 -- 90%RH

AOF500X-XX-XX

Μοντέλο                                                                                     Σύνδεση υπολογιστή               Υποδοχή

AOF500        = Μετρητής ισχύος PON                                            U = Σύνδεση υπολογιστή        SCA=SC/APC

AOF500T      = Μετρητής ισχύος PON + Opm(+8~ -70dBm)           Κενό = N / A                  SCU=SC/UPC              

AOF500C      = Μετρητής ισχύος PON + Opm(+26~ -50dBm)

AOF500-V10= Μετρητής ισχύος PON + 10mW VFL

Παράδειγμα: AOF500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Πρότυπο
  • Τσάντα μεταφοράς  


  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης


  • Εγχειρίδιο

  • Κουτί συσκευασίας

Προαιρετικός
  • Προσαρμογέας AC / DC


  • CD 

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

Εγχειρίδιο AOF500 PON OPM.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

Πιστοποιητικό

στην κορυφή