Οπτική πηγή φωτός

Σπίτι » Προϊόντα » Δοκιμή και μέτρηση » Οπτική πηγή φωτός

  • img/optical_laser_source_bou350-17.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142530_782.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142544_831.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724142558_524.jpg

Οπτική πηγή λέιζερ BOU350

BOU350 OLS είναι υψηλή σταθεροποίηση με την παραγωγή 1~3 μηκών κύματος από μια θύρα και έχει έναν ενσωματωμένο οπτικό isolator. BOU350 έχει επίσης 270Hz, 1kHz, 2έξοδος διαμόρφωσης kHz.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις

1~3 έξοδος μήκους κύματος από μια θύρα

Υψηλή σταθεροποίηση, ενσωματωμένος οπτικός απομονωτής

270Hz, 1KHz, 2Έξοδος διαμόρφωσης KHz

Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας

Έξοδος ταυτότητας αυτόματου κύματος, εργασία με το TriBrer OPM BOU350

Εγγύηση ενός έτους και συνιστώμενο διάστημα βαθμονόμησης τριών ετών

Μοντέλο

M8              M3            S3             S4             S5                S6

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ(nm)

850            1300         1310         1490         1550            1625

Σταθεροποίηση*

±0.05dB / 1 ώρα;±0dBdB / 8 ώρες

Ισχύς εξόδου

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Διαμόρφωση

270Hz, 1KHz, 2KHz

Υποδοχή

FC/PC (ή προσαρμόστε)

Αυτόματη απενεργοποίηση

Δεν υπάρχει λειτουργία στο 10 λεπτά (μπορεί να ακυρωθεί), Χαμηλή ενέργεια μπαταρίας

Φόρτιση μπαταρίας

Ναί

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

AA * 2 μπαταρίες ή τροφοδοτικό AC / DC

* στα 20±3℃, CW, με συνδετήρα FC, -10dBm

Μέγεθος(Η * Π * Δ)

160mm * 75mm * 32mm

Βάρος

Περίπου 180g

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-20 -- +60°ντο, < 90%RH

Θερμοκρασία λειτουργίας

-10 -- +50°ντο, < 90%RH

                                          BOU350X 

                      BOU350-M3M8     = 850/1300nm                  

                      BOU350-S3S5      = 1310/1550nm               

                      BOU350-S3S4S5  = 1310/1490/1550nm       

Πρότυπο

  • Τσάντα μεταφοράς  


  • Εγχειρίδιο


  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης

  • Κουτί συσκευασίας

Προαιρετικός

  • Προσαρμογέας AC / DC

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

BOU350 Πηγή λέιζερ.pdf

BOU350 εγχειρίδιο EN.pdf

Πιστοποιητικό

στην κορυφή