Οπτική πηγή φωτός

Σπίτι » Προϊόντα » Δοκιμή και μέτρηση » Οπτική πηγή φωτός

  • img / optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113306_869.jpg
  • /upfile / 2018/07/24 / 20180724113320_843.jpg

Οπτική πηγή λέιζερ AOS210

Το μέγιστο μήκος κύματος μπορεί να είναι έως 5 μήκη κύματος(δύο πολλαπλών τρόπων, τρεις μονόδεντες) σε δύο θύρες εξόδου. Επίσης, προσθέστε "Απενεργοποίηση μήκους κύματος" λειτουργία, αν δεν χρειάζεται κάquotιο μήκος κύματος, πρέπει να ρυθμίσετε το μήκος κύματος "ΑΚΡΙΒΩΣ" Κατάσταση. Εργασία με το OPM AOP110, θα αλλάξει τα μήκη κύματος αυτόματα σε κάθε 9 δευτερόλεπτα.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις

2~5 μήκη κύματος + Vfl

Έγχρωμη οθόνη LCD

Ρυθμιζόμενη ισχύς εξόδου

Απενεργοποίηση μήκους κύματος       

Υψηλή σταθεροποίηση, ενσωματωμένος οπτικός απομονωτής

270Hz, 1KHz, 2Έξοδος διαμόρφωσης KHz

Ενσωματωμένο VFL (προαιρετικός)

CE, Πιστοποιητικό FDA

Αυτόματη μετατόπιση μήκους κύματος με το αναγνωριστικό κύματος, συνεργαστείτε με το TriBrer OPM AOP110

Εγγύηση ενός έτους και συνιστώμενο διάστημα βαθμονόμησης τριών ετών

Μοντέλο

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Σταθεροποίηση *

±0.05dB / 1 ώρα; ±0dBdB / 8 ώρες

Ισχύς εξόδου 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Διαμόρφωση

270Hz, 1KHz, 2KHz

Υποδοχή

FC/PC (ή προσαρμόστε)

Αυτόματη απενεργοποίηση

Δεν υπάρχει λειτουργία στο 10 λεπτά (μπορεί να ακυρωθεί), Χαμηλή ενέργεια μπαταρίας

Κατασκευάστηκε σε VFL (Προαιρετικός)

1mW ή 10mW ή προσαρμόστε

Αναγνωριστικό κύματος

Ναί

Φόρτιση μπαταρίας  

Ναί

Χρόνος λειτουργίας

Παραπάνω 16 ώρες

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

AA * 3 μπαταρίες ή τροφοδοτικό AC / DC

*  Μετά 5 λεπτά προθέρμανσης, 20±3℃, CW, Υποδοχή σύνδεσης FC, με οπτικό απομονωτή

οθόνη υγρού κρυστάλλου

Έγχρωμη οθόνη LCD 

Αυτόματη μετατόπιση μήκους κύματος με το αναγνωριστικό κύματος  Ναί, αυτόματη αλλαγή μήκους κύματος 
Απενεργοποίηση μήκους κύματος       Ναί
Ρυθμιζόμενη ισχύς εξόδου Ναί   

 

Μέγεθος(Η * Π * Δ) 

170mm * 97mm * 38mm

Εύρος εμφάνισης Περίπου 380g
Θερμοκρασία αποθήκευσης   -20 -- +60°ντο, < 90%RH
Θερμοκρασία λειτουργίας -10 -- +50°ντο, < 90%RH

AOS210-X-XX

Μοντέλο

Vfl

AOS210-M3M8             = 850/1300nm Κενό = N / A
AOS210-S3S5              = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550 / 1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
Πρότυπο
  • Τσάντα μεταφοράς  


  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης


  • Εγχειρίδιο

  • Κουτί συσκευασίας

Προαιρετικός

  • Προσαρμογέας AC / DC

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

Εγχειρίδιο AOS210 Source Source.pdf

AOS210 Laser Source.pdf

Πιστοποιητικό