Οπτική πηγή φωτός

Σπίτι » Προϊόντα » Δοκιμή και μέτρηση » Οπτική πηγή φωτός

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Οπτική πηγή λέιζερ AOS200

Η πηγή φωτός υψηλής σταθεροποίησης AOS200 μπορεί να είναι διπλό ή τριπλό μήκος κύματος. Έξοδος ταυτότητας αυτόματου κύματος, συνεργαστείτε με το TriBrer OPM AOP100 για να βοηθήσετε τον τεχνικό να δοκιμάσει την απώλεια ινών.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις

1~3 μήκη κύματος + Vfl

Υψηλή σταθεροποίηση, ενσωματωμένος οπτικός απομονωτής

270Hz, 1KHz, 2Έξοδος διαμόρφωσης KHz

Ενσωματωμένο VFL (προαιρετικός)

Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας

Έξοδος ταυτότητας αυτόματου κύματος, εργασία με το TriBrer OPM AOP100

Εγγύηση ενός έτους και συνιστώμενο διάστημα βαθμονόμησης τριών ετών

Μοντέλο

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Σταθεροποίηση *

±0.05dB / 1 ώρα; ±0dBdB / 8 ώρες

Ισχύς εξόδου 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Διαμόρφωση

270Hz, 1KHz, 2KHz

Υποδοχή

FC/PC (ή προσαρμόστε)

Αυτόματη απενεργοποίηση

Δεν υπάρχει λειτουργία στο 10 λεπτά (μπορεί να ακυρωθεί), Χαμηλή ενέργεια μπαταρίας

Κατασκευάστηκε σε VFL (Προαιρετικός)

1mW ή 10mW ή προσαρμόστε

Αναγνωριστικό κύματος

Ναί

Φόρτιση μπαταρίας  

Ναί

Χρόνος λειτουργίας

Παραπάνω 40 ώρες

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

ΑΑ * 3 μπαταρίες ή τροφοδοτικό AC / DC

*  Μετά 5 λεπτά προθέρμανσης, 20±3℃, CW, Υποδοχή σύνδεσης FC, με οπτικό απομονωτή

Μέγεθος(Η * Π * Δ)

170mm * 97mm * 38mm

Εύρος εμφάνισης Περίπου 380g
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 -- +60°ντο, < 90%RH
Θερμοκρασία λειτουργίας -10 -- +50°ντο, < 90%RH

AOS200-X-XX

Μοντέλο

Vfl

AOS200-M3M8    = 850/1300nm Κενό = N / A
AOS200-S3S5     = 1310/1550nm V01 = 1mw
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550nm  V10 = 10mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625nm  
Πρότυπο
  • Τσάντα μεταφοράς  


  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης


  • Εγχειρίδιο

  • Κουτί συσκευασίας

Προαιρετικός

  • Προσαρμογέας AC / DC

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

AOS200 Λέιζερ Πηγή εγχειρίδιο.pdf

AOS200 Πηγή λέιζερ.pdf

Πιστοποιητικό