Εξοπλισμός ODN

Σπίτι » Προϊόντα » Εξοπλισμός ODN

  • img/optical_distribution_box.jpg
  • /upfile/2018/07/30/20180730131031_134.jpg
  • /upfile/2018/07/30/20180730131109_647.jpg
  • /upfile/2018/07/30/20180730131153_848.jpg

Κουτί οπτικής διανομής

Το οπτικό κιβώτιο διανομής παρέχει μια υψηλής πυκνότητας επιτοίχια λύση για τα δίκτυα επόμενης γενεάς, που αποσκοπεί στην παροχή και διαχείριση του μέγιστου αριθμού τερματισμού των. Συνήθως εγκαθίσταται με τον τρόπο των επιτοίχιων.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις
Χαρακτηριστικά
  1. 1.   Κλειδαριά-απόδειξη διαρρήκτη
  2. 2.   Αποτελεσματικό καλώδιο διαχείριση
  3. 3.   Ποικίλλει προσαρμογών είναι διαθέσιμες
  4. 4.   Προστασία UV και αντιγηραντική υλικό
  5. 5.   Εύκολο στη συντήρηση και να επεκτείνει την ικανότητα
  6. 6.   Ακτίνα κάμψεων ινών έλεγχος περισσότερο από 40mm
  7. 7.   Αδιάβροχος σχεδιασμός με IP-65 Επίπεδο προστασίας
  8. 8.   Ενσωματωμένο με κασέτα με γυέμαχα και καλώδιο εργαλεία διαχείρισης
  9. 9.   Διαχείριση μικρών & μεγάλες ποσότητες αυφώνων με υψηλή πυκνότητα συσκευασίας
  10. 10. Κατάλληλο για η σύντηξη ή μηχανική φιγούρα ή γρήγορα σύνδεσμος

Μοντέλο

TB-ODB4

TB-ODB8

TB-ODB12

TB-ODB16

TB-ODB24

TB-ODB32 TB-ODB48
Διάσταση(mm)(L*W*H) 186*116*40 220*220*55 230*260*70 265*290*90 265*345*95
300*420*115 350*410*130
Υλικό ABS PC ABS PC, SMC ABS PC, SMC ABS PC, SMC ABS PC, SMC ABS PC, SMC ABS PC, SMC
Χρώμα λευκό
λευκό
Ανοιχτό γκρι
λευκό
Ανοιχτό γκρι
λευκό λευκό
Μέγιστη χωρητικότητα
4 Θύρες
8 Θύρες
12 Θύρες
16 Θύρες
24 Θύρες
32 Θύρες 48 Θύρες
Κενό βάρος 435σολ 620σολ 1.04κιλό 1.30κιλό 1.35κιλό 2.08κιλό 2.44κιλό
Πλήρως φορτωμένο βάρος 520σολ 700σολ 1.16κιλό 1.46κιλό 1.59κιλό 2.4κιλό 2.92κιλό


Πρότυπο

Μοντέλο:TB-ODB4

 

TB-ODB4- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

 


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Βόστρυχοι 1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι
 
μι - Splitter 1: 1*2 PLC Splitter 2: 1*4 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή 4: Οι υπολοιποι  

 

Μοντέλο:TB-ODB8

 

TB-ODB8- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Βόστρυχοι 1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - Splitter
1: 1*8 PLC Splitter 
2: 1*4 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή
4: Οι υπολοιποι
 

 

Μοντέλο:TB-ODB12

 

TB-ODB12- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Βόστρυχοι 1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - PLC Splitter
1: 1*4 PLC Splitter
2: 1*8 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή
4: Οι υπολοιποι
 

 

Μοντέλο:TB-ODB16

 

TB-ODB16- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Τύπος ουράς
1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - PLC Splitter
1: 1*8 PLC Splitter
2: 1*16 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή
4: Οι υπολοιποι
 

 

Μοντέλο:TB-ODB24

 

TB-ODB24- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Τύπος ουράς
1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - PLC Splitter
1: 1*8 PLC Splitter
2: 1*16 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή
4: Οι υπολοιποι
 

 

Μοντέλο:TB-ODB32

 

TB-ODB32- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Τύπος ουράς
1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - Splitter
1: 1*8 PLC Splitter
2: 1*16 PLC Splitter
3: Χωρίς διαχωριστή
4: Οι υπολοιποι
 

 

Μοντέλο:TB-ODB48

 

TB-ODB48- μικρό- ΕΝΑ- σι- ντο- ρε- μι

μικρό - Υλικό

1: ABS PC

2: SMC


 

 

ΕΝΑ - Διαμόρφωση 1: Προσαρμογέας 2: Πλήρως φορτωμένο 3: Κενό 4: Οι υπολοιποι  
σι - Προσαρμογέας 1: SC/UPC 2: SC/APC 3: LC/UPC 4: LC/APC  5: Οι υπολοιποι
ντο - Τύπος ουράς
1: 0.9mm 2: 2.0mm 3: 3.0 mm 4: Οι υπολοιποι

ρε - Ινών 1: G.652D 2: G.657A 3: Οι υπολοιποι    
μι - Splitter 1: 1*8 PLC Splitter 2: 1*16 PLC Splitter 3: Χωρίς διαχωριστή 4: Οι υπολοιποι  
Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο
Πιστοποιητικό

στην κορυφή