OTDR

Σπίτι » Προϊόντα » OTDR

  • img / mini-palm-otdr-fot-100.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103200_899.jpg
  • /upfile / 2018/06/27 / 20180627103206_131.jpg
  • /upfile / 2019/01/24 / 20190124092503_130.jpg

Μίνι Φοίνικας OTDR FOT-100

Το FOT-100 OTDR είναι καλά εξοπλισμένο για την αντιμετώπιση προβλημάτων οπτικών ινών, Error 400 (Bad Request)!!1

400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know. .

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις
  • βίντεο

Ενσωματωμένο VFL
Ενσωματωμένο OPM (Προαιρετικός)
Έγχρωμη TFT LCD υψηλής αντίθεσης
Αυτόματος έλεγχος με ένα κουμπί
Εύκολο στη χρήση για αρχάριους και ειδικούς
Ολοκληρωμένος σχεδιασμός PALM, μικρό, φως, εύκολος να φέρει
Αυτόματη ανίχνευση σήματος λέιζερ και αυτοπροστασία
Φιλικό προς το χρήστη λογισμικό προσομοίωσης OTDR δείχνει λεπτομέρειες των γεγονότων

Νεκρή ζώνη

Συμβάντος:1.5m/Εξασθένιση:5.0m (4m / 9m @ 850nm)

Pulse Width

Η/Υ:5ns-10us, B/C:5ns-20us, ΜΜ-Α:5ns-1us

Αβεβαιότητα απόστασης

±(0.8m ± 0.005% * δοκιμαστική απόσταση ± Ψήφισμα)

Ανάλυση απώλειας

0.001dB

Ελάχιστη ανάλυση απόστασης

0.1m

Υποδοχή

Εναλλάξιμος προσαρμογέας FC (προαιρετικός: SC,ST,Εναλλάξιμοι προσαρμογείς LC)

Opm (Προαιρετικός)

Τ:+8~-70dBm ή C:+26~ -50dBm, διαθέσιμο μόνο όταν το OTDR είναι μόνο ένας σύνδεσμος

Vfl

1mW

Αποθήκευση δεδομένων

Εσωτερικός (Η κάρτα TF είναι προαιρετική)

Απεικόνιση

3.5 ίντσα TFT χρώμα LCD

Μπαταρία

Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία

Ωρα εργασίας

Κατάσταση αναμονής>15 hour, Μέτρηση&gώραour

Μέγεθος(Η * Π * Δ) 197mm * 107mm * 67mm
Βάρος Περίπου 750g
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Θερμοκρασία λειτουργίας -10 -- +50 ℃, < 90%RH
μικρό 1310/1550                                24/22dB
ΕΝΑ 1310/1550                                28/26dB
σι 1310/1550                                32/30dB
ντο 1310/1550                                36/34dB
PB 1310/1550/1625                       36/34/34dB
ΜΜ-Α  850/1300                                  22/24dB
Προσαρμογή  
Πρότυπο
  • Τσάντα μεταφοράς

  • Εγχειρίδιο χρήσης

  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης

  • Καλώδιο USB

  • Προσαρμογέας AC/DC

Προαιρετικός
  • FCU=FC/UPC
    FCA = FC / APC

  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC

  • LCU = LC / UPC

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ FOT-100.pdf

FOT-100 OTDR.pdf

OTDR Software.rar

 

Πιστοποιητικό

στην κορυφή