OTDR

Σπίτι » Προϊόντα » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Μίνι Φοίνικας OTDR AOR-500

AOR500 OTDR με 3.5 ίντσα TFT χρώμα LCD είναι τραχιά, σχέδιο φοινικών, maily που χρησιμοποιείται στα προγράμματα FTTx για να βοηθήσει τους τεχνικούς για να μετρήσει το μήκος ινών, απώλεια εξασθένισης.

Επικοινωνήστε μαζί μας
  • Προσδιορισμός
  • Πληροφορίες παραγγελίας
  • Ερευνα
  • Λήψεις
  • βίντεο

● Αυτόματη δοκιμή με ένα κουμπί

● Εύκολο ς να λειτουργήσει για τους αρχαρίους και τους εμπειρογνώμονες

● Αυτόματη ανίχνευση και αυτοπροστασία σήματος λέιζερ εισόδου

● Ενσωματωμένο σχέδιο ΦΟΙΝΙΚΩΝ, μικρό,  φως, εύκολος να φέρει

● Χρώμα υψηλής αντίθεσης TFT LCD

● Θύρα USB για σύνδεση υπολογιστή

● Ενσωματωμένο VFL

● Επεξεργασία σήματος υψηλής ταχύτητας, σύντομος χρόνος δοκιμής και γρήγορη ανάλυση

● Φιλικό προς το χρήστη λογισμικό προσομοίωσης OTDR δείχνει λεπτομέρειες των γεγονότων

Μοντέλο AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Δυναμικό εύρος* 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB/34dB
Μέγιστο.Απόσταση** 80km 100km 120km 120km
ΜΗΚΟΣ ΚΥΜΑΤΟΣ 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm με φίλτρο

Συμβάν Νεκρή Ζώνη ***

1.5m

Νεκρή ζώνη με αφθονία 8.0m

Pulse Width

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10μας

Αβεβαιότητα απόστασης

±(0.8m ± 0.001% * δοκιμαστική απόσταση ± Ψήφισμα)

Ανάλυση απώλειας

0.001dB

Ελάχιστη ανάλυση απόστασης

1m

Υποδοχή

FC/PC (1310/1550), ΦΚ/ΕΠΣ (1625) εναλλάξιμος προσαρμογέας ή προσαρμογή

Vfl

1mW

Αποθήκευση δεδομένων

> 10000 Ίχνη (τυπική κάρτα SD 1 GB)

Απεικόνιση

3.5 ίντσα TFT χρώμα LCD

Διεπαφή USB

Μπαταρία

Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία

Ωρα εργασίας

>10 Ώρες (Bellcore TR-NWT-001138)

Μέγεθος(Η * Π * Δ) 197mm * 107mm * 67mm
Βάρος Περίπου 750g
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Θερμοκρασία λειτουργίας -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Πρότυπο

  • Τσάντα μεταφοράς


  • Εγχειρίδιο χρήσης


  • Πιστοποιητικό βαθμονόμησης


  • Καλώδιο USB


  • Προσαρμογέας AC/DC

Προαιρετικός

  • FCU=FC/UPC
    FCA = FC / APC


  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC


  • LCU = LC / UPC

Επικοινωνήστε μαζί μας
Φύλλο δεδομένων & Εγχειρίδιο

AOR500 OTDR εγχειρίδιο.pdf

AOR500 OTDR.pdf

AOR500-P PON OTDR εγχειρίδιο TriBrer.pdf

OTDR Software.rar

Πιστοποιητικό
  • Τιμή

    FOT-100 CE