jiní

Domov » produkty » Optické nástroje » jiní

  • img / tk_28_krone_tool.jpg

Mechanický spojovač TK-30

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Poptávka
  • Ke stažení

30 sekund instalace čas

Nízká ztráta vložení 

Letecký, Pohřben, Podzemí, Podstavec

Single-mode a multimode vlákna

Konstrukce i údržba

Letecký, pohřben, podzemí, podstavec

Vložení nebo vnější budovy

FTTx, Metro a podnikové sítě

Až qo Gigabitová rychlost přenosu dat

Vysoká hustota náhrada konektorů

Průměr vlákna

125um

Průměr nákladů

250 nebo 900um

Skladovatelnost

30 léta

Ztráta vložení

< 0.3dB (1310nm&1550nm)

Odrazivost

< -35dB forma -40°C až 80°C(-40 na 176 Z)

< -55dB typický tvar -40°C až 80°C při použití s ​​adaptérem Cleaver 2650-ACK2

< -60dB typické při pokojové teplotě

Pevnost v tahu 

4.4N (1.0Ib) minimální, N3.2N(>3.0Ibs) typický

Materiál

Inženýrský termoplast s hliníkovou slitinou, UL 94, Hodnocení V-O

Kontaktujte nás
Datový list a příručka

TK-30 mechanický splicer.pdf

Osvědčení

nahoru