Optický variabilní útlum

Domov » produkty » Zkouška a měření » Optický variabilní útlum

  • img/optical_variable_attenuator_digital_eva50-24.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163921_391.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163935_725.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723163948_530.jpg

Optický variabilní útlum (Digitální) EVA50

Robustní a kompaktní design, EVA50 je navržena tak, aby

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Informace o objednávce
  • Poptávka
  • Ke stažení

Nejkompaktnější a nejdrsnější přenosný útlum na trhu

Tři vlnové délky: 1310nm / 1490nm / 1550nm

Různé rozsahy útlumu, 40dB, 60dB nebo 80dB

Aktuální hodnotu lze uložit jako referenci.

Lze uložit 10 sleduje hodnotu útlumu

Zapamatovat si hodnotu po vypnutí nástrojů

Režim úspory energie

Jednoletá záruka a tříletý doporučený kalibrační interval

Modelka

EVA50-40

EVA50-60

EVA50-80

Zeslabující rozsah

40 dB (Sm)

60 dB (Sm)

80 dB (Sm)

Kalibrované vlnové délky

1310nm / 1490nm / 1550nm

Režim vláken

Sm

Zeslabující režim

Digitální

Displej Řešení energie

0.1dB

Zobrazit

LCD, 128*64

Maximální vstupní výkon

+ 21 Dbm

Ztráta vrácení* 

> 40 dB

Ztráta vložení*

< 2.5 dB

konektor

FC/PC (nebo přizpůsobit)

Nejistoty

± 0.5 dB

Opakovatelnost*

± 0.2 dB

RS-232

Volitelný

Automatické vypnutí Žádná operace v 10 minut (může být zrušena), Nízká spotřeba baterie
Nabití baterie
Ano
Doba provozu Nad 20 hodiny
Zdroj napájení 3 * Baterie AA nebo AC / DC adaptér

* ve 20.±3℃, CW, s konektorem FC/PC,1550nm

Velikost(H*W*D)       

190mm * 90mm * 40mm

Hmotnost 

Přibližně 450 g

Skladovací teplota 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Provozní teplota 

-10 -- +50°C, < 90%RH

EVA50-XX

Modelka

EVA50-40 = 40dB

EVA50-60 = 60dB

EVA50-80 = 80dB

Standard
  • Brašna na přenášení  


  • Kalibrační certifikát


  • Manuál

  • Balení box

Volitelný
  • Adaptér střídavého/stejnosměrného proudu

  •  

Kontaktujte nás