Vláknový multimetr

Domov » produkty » Zkouška a měření » Vláknový multimetr

  • img/optical_loss_test_set_aou400-91.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723173901_261.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723173911_902.jpg
  • /upfile/2018/07/23/20180723173922_154.jpg

Optická ztráta Test Set AOU400

Optický multimetr AOU400 kombinuje světelný zdroj, optický měřič výkonu nebo vizuální lokátor poruch v jednom zařízení. Při integraci světelného zdroje a optického měřiče výkonu, to je také nazýváno jako optická ztráta Test Set(OLTS).

OLTS jsou k dispozici ve vyhrazených ručních nástrojích a modulech založených na platformě, které vyhovují různým síťovým architekturám a testovacím požadavkům, slouží k měření optického výkonu, ztráta výkonu, odrazivosti a odražené ztráty výkonu.

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Informace o objednávce
  • Poptávka
  • Ke stažení

Opm, Ols, VFL v jednom zařízení 

1000 ukládání dat

Přenos dat (volitelný)

Test v reálném čase na PC (volitelný)

Režim úspory energie

Test sady a ztráty REF

Automatická detekce vlnové délky (volitelný)

Jednoletá záruka a tříletý doporučený kalibrační interval

Světelný zdroj

M3M8

S3S5

S3S4S5

Vlnová délka (nm)

850/1300

1310/1550

1310/1490/1550

Stabilizace

± 0.05dB / 1 hodina; ±0dBdB / 8 hodiny

Výstupní výkon

> - 6dBm @ 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Modulace

270Hz, 1KHz, 2KHz

konektor

FC/PC nebo Přizpůsobit

Vizuální lokátor poruch

 

Záblesk

2Hz

konektor

2.5mm UPP

Měřič výkonu

 

Přesnost *

± 0.2dB

Kalibrované vlnové délky

850nm / 1300nm / 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm

konektor

Fc & 2.5mm UPP (volba: SC, St)

Detektor tónů

Ano

Ukládání dat 1000
Sada referenčních hodnot Ano
ID vlny (Volitelný) Ano
Přenos dat (Volitelný) Ano
Monitor v reálném čase (Volitelný) Ano
jiní  
Automatické vypnutí Žádná operace v 10 minut (může být zrušena), Nízká spotřeba baterie
Nabití baterie Ano
Zdroj napájení AA * 3 baterie nebo napájecí adaptér střídavého/stejnosměrného proudu

* ve 20.±3℃,CW,s konektorem FC,-10Dbm

Velikost(H*W*D)       

170mm * 97mm * 38mm

Hmotnost 

Přibližně 380g

Skladovací teplota 

-20 -- +60°C, < 90%RH

Provozní teplota 

-10 -- +50°C, < 90%RH

AOU400X-XX-XXX-XXXX

Modul měřiče výkonu

Modul Laser Souce

Modul VFL Připojovací modul k PC
AOU400T = OPM(+10~ -70dBm)

M3M8     = 850 / 1300nm

Prázdné = Není k ničemu Prázdné = Není k ničemu
AOU400C = OPM(+26~ -50dBm) S3S5      = 1310/1550 nm V10 = 10mw U = přenos dat & Monitor v reálném čase
  S3S4S5  = 1310/1490/1550 nm
 

Příklad: AOU400T-S3S5-V01-U

Standard
  • Brašna na přenášení  


  • Kalibrační certifikát


  • Manuál

  • Balení box

Volitelný
  • FC adaptér


  • Adaptér SC


  • ST adaptér 


  • Adaptér střídavého/stejnosměrného proudu

  • CD


  • FC samec na LC samičský adaptér

Kontaktujte nás
nahoru