Optický světelný zdroj

Domov » produkty » Zkouška a měření » Optický světelný zdroj

  • img/optical_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113253_464.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113306_869.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724113320_843.jpg

Zdroj optického laseru AOS210

Maximální vlnové délky mohou být až 5 vlnové délky(dva vícerežimové, tři singlemode) na dvou výstupních portech. Také přidat "Zakázání vlnové délky" funkce, pokud není potřeba nějaké vlnové délky, vlnovou délku byste měli nastavitQuotp;quot;NEVYUŽIT" Stav. Práce s OPM AOP110, automaticky změní vlnové délky v každém 9 sekundy.

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Informace o objednávce
  • Poptávka
  • Ke stažení

2~5 vlnových délk + VFL

Barevný LCD

Nastavitelný výstupní výkon

Zakázání vlnové délky       

Vysoká stabilizace, vestavěný optický izolátor

270Hz, 1KHz, 2Výstup modulace KHz

Vestavěný VFL (volitelný)

CE, Certifikát FDA

Automatické posunutí vlnové délky pomocí Wave ID, práce s TriBrer OPM AOP110

Jednoletá záruka a tříletý doporučený kalibrační interval

Modelka

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Vlnová délka(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizace *

±0.05dB / 1 hodina; ±0dBdB / 8 hodiny

Výstupní výkon 

> - 6dBm @ 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Modulace

270Hz, 1KHz, 2KHz

konektor

FC/PC (nebo přizpůsobit)

Automatické vypnutí

Žádná operace v 10 minut (může být zrušena), Nízká spotřeba baterie

Sestavení v VFL (Volitelný)

1mW nebo 10mW nebo přizpůsobit

ID vlny

Ano

Nabití baterie  

Ano

Doba provozu

Nad 16 hodiny

Zdroj napájení

AA * 3 baterie nebo napájecí adaptér střídavého/stejnosměrného proudu

*  Po 5 minut zahřívání, 20±3℃, CW, FC konektor, s optickým izolátorem

LCD

Barevný LCD 

Automatické posunutí vlnové délky pomocí Wave ID  Ano, automatické posunutí vlnové délky 
Zakázání vlnové délky       Ano
Nastavitelný výstupní výkon Ano   

 

Velikost(H*W*D) 

170mm * 97mm * 38mm

Rozsah zobrazení Přibližně 380g
Skladovací teplota   -20 -- +60°C, < 90%RH
Provozní teplota -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Modelka

VFL

AOS210-M3M8             = 850 / 1300nm Prázdné = Není k ničemu
AOS210-S3S5              = 1310/1550 nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310/1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550/1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310/1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490/1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550/1625nm  
Standard
  • Brašna na přenášení  


  • Kalibrační certifikát


  • Manuál

  • Balení box

Volitelný

  • Adaptér střídavého/stejnosměrného proudu

Kontaktujte nás
Datový list a příručka

AOS210 Laser Zdroj manual.pdf

AOS210 Laser Zdroj.pdf

Osvědčení

nahoru