OTDR

Domov » produkty » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-fot-100.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103200_899.jpg
  • /upfile/2018/06/27/20180627103206_131.jpg
  • /upfile/2019/01/24/20190124092503_130.jpg

Mini Palm OTDR FOT-100

FOT-100 OTDR je dobře vybaven pro řešení problémů s vlákny,včetně vizuálně lokalizovat reflexní události, jako jsou spoje a vlákno přestávky a non-reflexní události, jako jsou spoje a těsné zatáčky tím, že studuje grafické stopy. Rozdíl výkonu mezi dvěma body na stopě je odhadem optické ztráty.

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Informace o objednávce
  • Poptávka
  • Ke stažení
  • Video

Vestavěný VFL
Vestavěná OPM (Volitelný)
TFT LCD s vysokým kontrastem
Automatické testování jedním tlačítkem
Snadná obsluha pro začátečníky i odborníky
Integrovaný design PALM, malý, světlo, snadno se přenáší
Automatická detekce vstupního laserového signálu a vlastní ochrana
Uživatelsky přívětivý simulační software OTDR zobrazuje podrobnosti o událostech

Mrtvá zóna

Událost:1.5m/Útlum:5.0m (4m/9m@850nm)

Šířka pulzu

S/A:5ns-10us, B/C:5ns-20us, MM-A:5ns-1us

Nejistota vzdálenosti

±(0.8m ± 0.005% * zkušební vzdálenost ± Rozlišení)

Řešení ztrát

0.001dB

Min.Rozlišení vzdálenosti

0.1m

konektor

FC vyměnitelný adaptér (volitelný: SC,St,LC vyměnitelné adaptéry)

Opm (Volitelný)

T:+8~-70dBm nebo C:+26~ -50dBm, K dispozici pouze v případě, že OTDR je pouze jeden konektor

VFL

1mW

Ukládání dat

Vnitřní (TF karta je volitelná)

Zobrazit

3.5 palec TFT barevný LCD

baterie

Vestavěná dobíjecí baterie

Pracovní doba

Pohotovostním režimu>15 hour, Měření>8hohodina

Velikost(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Hmotnost Přibližně 750 g
Skladovací teplota -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Provozní teplota -10 -- +50 ℃, < 90%RH
S 1310/1550                                24/22dB
A 1310/1550                                28/26dB
B 1310/1550                                32/30dB
C 1310/1550                                36/34dB
PB 1310/1550/1625                       36/34/34dB
MM-A  850/1300                                  22/24dB
Přizpůsobení  
Standard
  • Brašna na přenášení

  • Uživatelský manuál

  • Kalibrační certifikát

  • Kabel USB

  • Adaptér AC / DC

Volitelný
  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC

  • SCU = SC / UPC
    SCA = SC / APC

  • LCU=LC/UPC

Kontaktujte nás
Datový list a příručka

FOT-100 MANUÁL.pdf

FOT-100 OTDR.pdf

OTDR Software.rar

 

Osvědčení

nahoru