OTDR

Domov » produkty » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Mini Palm OTDR AOR-500

AOR500 OTDR s 3.5 palec TFT barva LCD je robustní, Palm design, maily používá v projektech FTTx pomoci technikům měřit délku vláken, ztráta útlumu.

Kontaktujte nás
  • Specifikace
  • Informace o objednávce
  • Poptávka
  • Ke stažení
  • Video

● Automatické testování jedním tlačítkem

● Snadné ovládání pro začátečníky i odborníky

● Automatická detekce vstupního laserového signálu a vlastní ochrana

● Integrovaný design PALM, malý,  světlo, snadno se přenáší

● TFT LCD s vysokým kontrastem

● USB port pro připojení k POČÍTAČI

● Vestavěná VFL

● Vysokorychlostní zpracování signálu, krátká zkušební doba a rychlá analýza

● Uživatelsky přívětivý simulační software OTDR zobrazuje podrobnosti o událostech

Modelka AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Dynamický rozsah* 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB/34dB
Max.Vzdálenost** 80km 100km 120km 120km
Vlnová délka 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm s filtrem

Mrtvá zóna události ***

1.5m

Útlum mrtvé zóny 8.0m

Šířka pulzu

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10nás

Nejistota vzdálenosti

±(0.8m ± 0.001% * zkušební vzdálenost ± Rozlišení)

Řešení ztrát

0.001dB

Min.Rozlišení vzdálenosti

1m

konektor

FC/PC (1310/1550), FC/APC (1625) vyměnitelný adaptér nebo přizpůsobit

VFL

1mW

Ukládání dat

> 10000 Stopy (standardní 1GB SD karta)

Zobrazit

3.5 palec TFT barevný LCD

Rozhraní USB

baterie

Vestavěná dobíjecí baterie

Pracovní doba

>10 Hodin (Bellcore TR-NWT-001138)

Velikost(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Hmotnost Přibližně 750 g
Skladovací teplota -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Provozní teplota -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Standard

  • Brašna na přenášení


  • Uživatelský manuál


  • Kalibrační certifikát


  • Kabel USB


  • Adaptér AC / DC

Volitelný

  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC


  • SCU = SC / UPC
    SCA = SC / APC


  • LCU=LC/UPC

Kontaktujte nás
nahoru