OTDR

A casa » I prudutti » OTDR

  • img/tk_33_fiber_launch_cable.jpg

TK-33 Fibre Launch Cable

"Audio Fiber Cable Detector pò aiutà à truvà facilmente u cable di fibra di destinazione chjappà u cable. Quandu pichja, pudete truvà a fluttuazione di a forma d'onda
è sente u ""pichjà"" voce via l'auriculare.&amquotot;

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Inchiesta
  • Downloads

Fibra monomodu à spettru cumpletu

Picculi raggi di macrocurvatura,rispettu G.657A o G.652D standard

Picculu valore d'attenuazione

Adatta à ogni ambiente di teste otticu

Lunghezza x larghezza x altezza

27.5 x 15.3 x 7,6 cm

Tipu di fibra

G.652D/G.657A

Tipu di cunnessu

FC/SC/LC selezziunà

Tipu di lucidatura

APC / UPC selezziunate

Materiale

SR Polipropilene

Culore

Ghjallu

Pesu

1kg(pacchettu inclusu )

Temperature di funziunamentu

-40° Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=530390.926822 from this server. That’s all we know. °C

Perdita tipica

<0.5dB @ 1310 nm per 1000 metri

FLCX-X-X/X-X/X

Esempiu: FLC10-SM-SC/UPC-LC/APC

Cuntatta ci
Datasheet & Manuale

TK-33 Fibre Launch Cable.pdf

Certificatu