Misuratore di putenza PON

A casa » I prudutti » Test è misurazione » Misuratore di putenza PON

  • img/pon_power_meter_aof500-35.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100150_935.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100205_668.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724100220_142.jpg

Misuratore di putenza PON AOF500

U metru di putenza PON AOF500 hè pensatu per a prova di a rete PON. Pò pruvà è visualizà 1310nm, 1490nm, 1550lunghezze d'onda in nm in una volta, è pò detect u signale di burst 1310nm.

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Info d'ordine
  • Inchiesta
  • Downloads

Per a prova di a rete PON

Supporta a misura in linea

Passà a misurazione

Valutazione rapida da funzione PASS/FAIL

Mostra 1310/1490/1550 risultati in una schermu

Testu 3 lunghezze d'onda separatamente e simultaneamente

Garanzia di un annu è intervallu di calibrazione cunsigliatu di trè anni

Mudellu

500 AOF           AOF500-V10              AOF 500T                  AOF 500C

Gamma di misurazione(dBm)

1310 nm: +10 ~ - 35 dBm/1490 nm: +10 ~ - 50 dBm/1550 nm: +25 ~ - 50 dBm

Passa per a perdita

< 1.5 dB

Accuratezza *   

± 0.2 dB (segnali di burst:±dB.5dB)

Setti di soglia

10

Storage di dati

1000

Connettore

SC/UPC ( o persunalizà )

Modulu OPM

 NO                      INNÒ                     +8~ -70 dBm             +26~ -50 dBm

Modulu VFL

 NO                     10mW                       NO                           INNÒ

Auto Power Off

Nisuna operazione in 10 minuti (pò esse annullatu), Bassu energia di bateria

Carica Batteria

Cunnette vi à u PC Funzione opzionale
U Tempu di Operazione Sopra 36 ore
Alimentazione elettrica 3* Batterie AA o adattatore di alimentazione AC/DC(220VAC, 50Hz)

* à 20±3℃,  cù cunnessu SC / UPC, -10dBm

Taglia(H*W*D)

190mm * 90 mm * 40mm

Pesu circa   450g
Temperature di almacenamiento -20 -- +60°C, 0 -- 90%RH
Temperature di funziunamentu -10 -- +50°C, 0 -- 90%RH

AOF500X-XX-XX

Mudellu                                                                                     cunnessione PC               Connettore

500 AOF        = Misuratore di putenza PON                                            U = Connessione PC        SCA=SC/APC

AOF 500T      = Misuratore di putenza PON + OPM(+8~ -70 dBm)           Blank = N/A                  SCU=SC/UPC              

AOF 500C      = Misuratore di putenza PON + OPM(+26~ -50 dBm)

AOF500-V10 = Misuratore di putenza PON + 10mW VFL

Esempiu: AOF 500-SCA, AOF500-V10-U-SCU

Standard
  • Saccu di trasportu  


  • Certificatu di calibrazione


  • Manuale

  • Scatola di imballaggio

Opcional
  • adattatore AC/DC


  • CD 

Cuntatta ci
Datasheet & Manuale

AOF500 PON OPM manual.pdf

AOF500 PON OPM.pdf

Certificatu