Equipamentu ODN

A casa » I prudutti » Equipamentu ODN

  • img/fiber_patchcord_-85.jpg
  • /upfile/2018/07/09/20180709132116_891.jpg
  • /upfile/2018/07/09/20180709134254_270.jpg

Scatola di terminazione ottica

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Inchiesta
  • Downloads

Facile per installazione

Cavo efficiente gestione

Varia di adattatori sò dispunibuli

Materiale ignifugo è anti-invecchiamento

U raghju di curvatura di a fibra cuntrullà più cà 40mm

Disegnu a prova di polvera cù IP-45 Livellu di prutezzione

Integrated with splice cassette and adapter titular

Adatta per u fusion splice or splicing meccanicu

Mudellu:TB-OTB2

Physical Parameter:

Dimensioni(mm)

86(L)*86(W)*25(H)

Materiale

PC

Culore

biancu

Capacità massima

2 porti

Pesu viotu

60g

Pesu cumpletamente caricatu

80g

Cumu ordine?

TB-OTB2- S- A- B- C- D

S - Materiale

1: PC

A - Cunfigurazione

1: Adattatore     2: Completamente carica       3: Viotu       4: Altri

B - Adattatore

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC/UPC      4: LC/APC      5: Altri

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Altri

D - Fibra

1: G.652D     2: G.657A             3: Altri

Mudellu:TB-OTB4

Physical Parameter:

Dimensioni(mm)

150(L)*110(W)*33(H)

Materiale

PC

Culore

biancu

Capacità massima

4 porti

Pesu viotu

150g

Pesu cumpletamente caricatu

160g

Cumu ordine?

TB-OTB4- S- A- B- C- D

S - Materiale

1: PC

A - Cunfigurazione

1: Adattatore     2: Completamente carica       3: Viotu       4: Altri

B - Adattatore

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC/UPC      4: LC/APC      5: Altri

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Altri

D - Fibra

1: G.652D     2: G.657A             3: Altri

Mudellu:TB-OTB8

Physical Parameter:

Dimensioni(mm)

170(L)*130(W)*50(H)

Materiale

PC

Culore

biancu

Capacità massima  

8 porti

Pesu viotu

180g

Pesu cumpletamente caricatu 

200g

Cumu ordine?

TB-OTB4- S- A- B- C- D

S - Materiale

1: PC

A - Cunfigurazione

1: Adattatore     2: Completamente carica       3: Viotu       4: Altri

B - Adattatore

1: SC/UPC     2: SC/APC              3: LC/UPC      4: LC/APC      5: Altri

C - Pigtails

1: 0.9mm     2: 2.0mm              3: 3.0 mm     4: Altri

D - Fibra

1: G.652D     2: G.657A             3: Altri

Cunfigurazione standard :

Cassette di splice è strumenti di gestione di cavi, dadi è bulloni di stallazione, protection sleeves

Per una cunfigurazione diversa, cuntattate u dipartimentu di vendita ....

Cuntatta ci
Datasheet & Manuale
Certificatu