Fonte luminosa ottica

Home » Products » Test è Misurazione » Fonte luminosa ottica

  • img / optica_laser_source_aos210.jpg
  • /upfile / 2018/24/07 / 20180724113253_464.jpg
  • /upfile / 2018/24/07 / 20180724113306_869.jpg
  • /upfile / 2018/24/07 / 20180724113320_843.jpg

Fonte Laser Otticu AOS210

A lunghezza d'onda massima pò esse finu 5 lunghezze d'onda(dui multimode, trè singlemode) in dui porti di uscita. Aggiungi ancu "Disattivazione di lunghezza d'onda" funziunava, sè ùn ci hè bisognu di qualchì lunghezza d'onda, duvete stabiliscquotlunghezza d'onda in "UNUSE" statutu. U travagliu cù OPM AOP110, cambierà e lunghezze d'onda in ogni modu automaticamente 9 seconde.

Cuntatta ci
  • spicifichi
  • Info di Ordine
  • Enquiry
  • Downloads

2~ 5 lunghezze d'onda + VFL

LCD LCD di culore

Ajustata Power Output

Disattivazione di lunghezza d'onda       

Stabilizazione alta, isolatore ottico integratu

270Hz, 1kilohertz, 2Produzione di modulazione KHz

Custruitu in VFL (vuòti)

CE, Certificatu FDA

A lunghezza d'onda auto cambia cù ID d'onda, travaglià cù TriBrer OPM AOP110

Garanzia di un annu è Intervallu di calibrazione cunsigliatu di trè anni

Model

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

lunchizza(s nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizazione *

±0.05dB / 1 ora; ±0.1ddB/ 8 ore

Potenza di Output 

> - 6dBm @ 1310nm / 1490nm / 1550nm / 1625nm / > -10 dBm @ 850nm / 1300nm

Modulazione

270Hz, 1KHz, 2kilohertz

lînia

FC / PC (o persunalizà)

Auto Power Off

Nisuna operazione in 10 minuti (pò esse annullatu), Energia di bateria bassa

Custruisce in VFL (vuòti)

1mW o 10mW o persunalizà

Wave ID

Carica di a Batteria  

U tempu Operate

Sopra 16 ore

Alimentazione elettrica

AA * 3 batterie o adattatore di alimentazione AC / DC

*  dopu à 5 minuti caldu, 20±3℃, CW, Connettore FC, cù isolatore otticu

LCD

LCD LCD di culore 

A lunghezza d'onda auto cambia cù ID d'onda  Iè, cambiamentu di lunghezza d'onda auto 
Disattivazione di lunghezza d'onda      
Ajustata Power Output Iè   

 

Size(H * W * D) 

170mm * 97mm * 38MM

Display Range Circa 380g
Storage Temperature   -20 -- +60°C, < 90%RH
Temperatura upirativu -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS210-X-XX

Model

VFL

AOS210-M3M8             = 850 / 1300nm Blank = N / A
AOS210-S3S5              = 1310 / 1550nm V01 = 1mw
AOS210-S3S4S5          = 1310 / 1490-1550nm V10 = 10mw
AOS210-S3S5S6          = 1310/1550 / 1625nm  
AOS210-M3M8S3S5     = 850/1300/1310 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S4S5 = 850/1300/1310/1490 / 1550nm  
AOS210-M3M8S3S5S6 = 850/1300/1310/1550 / 1625nm  
Standard
  • Borsa di trasportu  


  • Certificatu di calibrazione


  • Manual

  • Casella di imballaggio

vuòti

  • Adattatore AC / DC

Cuntatta ci
Schede di dati & Manuale

AOS210 Laser Source manual.pdf

AOS210 Laser Source.pdf

certificatu

totop