Fonte di luce ottica

A casa » I prudutti » Test è misurazione » Fonte di luce ottica

  • img/optical_laser_source_aos200-62.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130813_494.jpg
  • /upfile/2018/07/24/20180724130839_939.jpg

Fonte Laser Optical AOS200

A fonte luminosa AOS200 d'alta stabilizazione pò esse a doppia o tripla lunghezza d'onda. Output ID Auto-Wave, travaglià cù TriBrer OPM AOP100 per aiutà u tecnicu per pruvà a perdita di fibra.

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Info d'ordine
  • Inchiesta
  • Downloads

1~3 lunghezze d'onda + VFL

Alta stabilizazione, Isolatore otticu integratu

270Hz, 1KHz, 2Output di modulazione KHz

Custruitu in VFL (facultativu)

Modu di risparmiu d'energia

Output ID Auto-Wave, travaglià cù TriBrer OPM AOP100

Garanzia di un annu è intervallu di calibrazione cunsigliatu di trè anni

Mudellu

M8         M3         S3         S4        S5        S6          V01            V10

Lunghezza d'onda(nm)     

          850       1300      1310     1490    1550    1625     1mW VFL    10mW VFL

Stabilizazione *

±0.05dB / 1 ora; ±0.1ddB/ 8 ore

Forza di output 

> - 6dBm @ 1310nm/1490nm/1550nm/1625nm / > -10 dBm @ 850nm/1300nm

Modulazione

270Hz, 1KHz, 2KHz

Connettore

FC/PC (o persunalizà)

Auto Power Off

Nisuna operazione in 10 minuti (pò esse annullatu), Bassu energia di bateria

Custruite in VFL (Opcional)

1mW o 10mW o persunalizà

ID d'onda

Carica Batteria  

U Tempu di Operazione

Sopra 40 ore

Alimentazione elettrica

AA * 3 batterie o adattatore di alimentazione AC/DC

*  Dopu 5 minuti di riscaldamentu, 20±3℃, CW, Connettore FC, cù isolatore otticu

Taglia(H*W*D)

170mm * 97mm * 38mm

Gamma di visualizazione Circa 380 g
Temperature di almacenamiento -20 -- +60°C, < 90%RH
Temperature di funziunamentu -10 -- +50°C, < 90%RH

AOS200-X-XX

Mudellu

VFL

AOS200-M3M8    = 850/1300 nm Blank = N/A
AOS200-S3S5     = 1310/1550 nm V01 = 1 MW
AOS200-S3S4S5 = 1310/1490/1550 nm  V10 = 10 mw
AOS200-S3S5S6 = 1310/1550/1625 nm  
Standard
  • Saccu di trasportu  


  • Certificatu di calibrazione


  • Manuale

  • Scatola di imballaggio

Opcional

  • adattatore AC/DC

Cuntatta ci
Datasheet & Manuale

AOS200 Laser Source manual.pdf

AOS200 Laser Source.pdf

Certificatu