OTDR

A casa » I prudutti » OTDR

  • img/mini-palm-otdr-aor-500.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150815_105.jpg
  • /upfile/2018/07/27/20180727150828_432.jpg
  • /upfile/2019/01/23/20190123173044_344.jpg

Mini Palm OTDR AOR-500

AOR500 OTDR cù 3.5 L'LCD di culore TFT inch hè robustu, disignu di palme, maily usatu in prughjetti FTTx à aiutà i tecnichi à misurà a lunghezza di fibra, perdita di attenuazione.

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Info d'ordine
  • Inchiesta
  • Downloads
  • Video

● Test automaticu unu-buttone

● Facile à uperà per principianti è esperti

● Input signali laser auto dittizzioni è self-prutezzione

● Disegnu PALM integratu, picculu,  luce, faciule da portà

● High cuntrastu culore TFT LCD

● portu USB per cunnessione PC

● Built-in VFL

● Trattamentu di signali high speed, cortu tempu di prova è analisi veloce

● U software di simulazione OTDR user-friendly mostra i dettagli di l'avvenimenti

Mudellu AOR500-S AOR500-A AOR500-B AOR500-PB
Gamma Dinamica * 24dB / 22dB 28dB / 26dB 32dB / 30dB 35dB / 34dB / 34 dB
Distanza massima ** 80km 100km 120km 120km
Lunghezza d'onda 1310/1550nm 1310/1550nm 1310/1550nm

1310/1550/1625nm, 1625nm cù filtru

Eventu Zona Morta ***

1.5m

Attenuazione Zona Morta 8.0m

Larghezza di Pulse

10ns, 25ns, 50ns, 100ns, 250ns, 500ns, 1us, 2.5us, 5us, 10noi

incertezza di distanza

±(0.8m ± 0.001% * distanza di prova ± risoluzione)

Risoluzione di perdita

0.001dB

Min.Distance Resolution

1m

Connettore

FC/PC (1310/1550), FC/APC (1625) adattatore intercambiabile o persunalizà

VFL

1mW

Storage di dati

> 10000 tracce (carta SD standard da 1 GB)

Mostra

3.5 LCD à colori TFT inch

Interfaccia USB

Batteria

Batteria ricaricabile integrata

Tempu di travagliu

>10 ore (Bellcore TR-NWT-001138)

Taglia(H*W*D) 197mm * 107mm * 67mm
Pesu Circa 750 g
Temperature di almacenamiento -20 -- +60 ℃, < 90%RH
Temperature di funziunamentu -10 -- +50 ℃, < 90%RH
Standard

  • Saccu di trasportu


  • Manuale d'usu


  • Certificatu di calibrazione


  • Cavu USB


  • Adattatore AC/DC

Opcional

  • FCU=FC/UPC
    FCA=FC/APC


  • SCU=SC/UPC
    SCA=SC/APC


  • LCU=LC/UPC

Cuntatta ci
Datasheet & Manuale

AOR500 OTDR manuale.pdf

AOR500 OTDR.pdf

AOR500-P PON OTDR manuale TriBrer.pdf

 

Certificatu
  • Honor

    FOT-100 CE