OTDR

A casa » I prudutti » OTDR

  • img/32-inch-otdr-tb-600-58.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095425_329.jpg
  • /upfile/2020/04/01/20200401095436_690.jpg

3.2 inch OTDR TB-600

TB-600 OTDR cù 3.2 LCD colore inch, disignu di palme, prova automatica à un buttone, principarmenti usatu in prughjetti FTTX.

Cuntatta ci
  • Specificazione
  • Inchiesta
  • Downloads

VFL integratu, OPM, OLS

3.2 LCD colore inch

Test automaticu à un buttone

Disegnu di a manu, pesu ligeru è portable

Rilevazione automatica è prutezzione di a luce di input

U software OTDR umanizatu furnisce rapporti di prova detallati        

 

Lunghezza d'onda     1550nm ± 20nm
Gamma dinamica 20dB
Misure di distanza Max. 80km
Connettore OTDR FC / UPC o persunalizati
Larghezza di pulse 5ns ~ 10us
U tempu di misurazione 5~180s
Attenuazione zona morta 8m
Event zona morta 3m
LCD 3.2 LCD inch
Funzione OPM +26~ -50 dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
Funzione VFL 1mW o persunalizati
Storage Memoria interna o carta TF (facultativu)
Interfaccia di cumunicazione Micro USB x 1
Batteria 3.7V, 2400Batteria di polimeru di lithium mAh
Temperature di funziunamentu 0 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=852170.734074 from this server. That’s all we know.

Temperature di almacenamiento -20 Error 403 (Forbidden)!!1

403. That’s an error.

Your client does not have permission to get URL /translate_a/t?client=te&v=1.0&tl=co&sl=en&tk=126381.515613 from this server. That’s all we know.

Umidità relativa <90%
Pesu 333g
Taglia 168mm x 95 mm x 38 mm

TB-600-FCU, Connettore OTDR FC/UPC

TB-600-SCU, Connettore OTDR SC/UPC

TB-600-SCA, Connettore OTDR SC/APC

Cuntatta ci
totop